Video editlemek için Program

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhaba arkadaşlar video editlemek için fazla komplike karışık olmayacak bir progarm arıyorum önerilerinize talibim:)

3vn2odzn

Uzman üye
17 Ocak 2019
1,182
229
Loxcey Sixs
Merhabalar, kesinlikle Adobe Premiere Pro'dan şaşmamalısın. İnternette programı bile açmamış kişilerin zor dediğine şahit oluyoruz. Hayır, Adobe'nin kolay programlarından birisi. 12 yaşında bir çocuğun profesyonel olmasa da orta seviyede kurgu yapıp programı anladığına da şahit oldum. Hiç eğitim almadan kendin keşfetmeye kalkarsan 2,3 haftanı alabilir fakat YouTube'daki eğitimlerle hafif bir tempo ile 1 hafta içerisinde orta seviye kurgu öğrenebileceğine emin ol. Programda orta seviye için kendinin bile keşfedebileceği öğrenmen gereken kullanıcı dostu 12 panel var. Yani hiç zorlanmazsın. Ayrıca neredeyse piyasada "kolay programlar" diye anılan dandik programlardan kullanım açısından bir farkı yok. Bu programın geleceği de var. Çok iyi sonuçlar elde edebilirsin.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Merhabalar, kesinlikle Adobe Premiere Pro'dan şaşmamalısın. İnternette programı bile açmamış kişilerin zor dediğine şahit oluyoruz. Hayır, Adobe'nin kolay programlarından birisi. 12 yaşında bir çocuğun profesyonel olmasa da orta seviyede kurgu yapıp programı anladığına da şahit oldum. Hiç eğitim almadan kendin keşfetmeye kalkarsan 2,3 haftanı alabilir fakat YouTube'daki eğitimlerle hafif bir tempo ile 1 hafta içerisinde orta seviye kurgu öğrenebileceğine emin ol. Programda orta seviye için kendinin bile keşfedebileceği öğrenmen gereken kullanıcı dostu 12 panel var. Yani hiç zorlanmazsın. Ayrıca neredeyse piyasada "kolay programlar" diye anılan dandik programlardan kullanım açısından bir farkı yok. Bu programın geleceği de var. Çok iyi sonuçlar elde edebilirsin.
teşekkürler çok profesyonel şeyler yapmayacağım instagram sayfam için uyguladığım metotları vs yapıcam ama bakacağım bi:)

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Merhaba arkadaşlar video editlemek için fazla komplike karışık olmayacak bir progarm arıyorum önerilerinize talibim:)
Selamlar devrem,

Eğer telefondan kurgu videoları yapmak istiyorsanız önereceğim ve çok kullanışlı olan Kinemaster var.Bu program ile youtube'da editörlük yaptığım bile olmuştu.

Eğer videolarınıza özel efektler vermek isterseniz.Alight motion'u öneririm.

Kinemaster = Premiere pro
Alight Motion = After effects diyebiliriz.

Kinemaster'in en güzel pro sürümü için "İşinize yarayabilecek apk'lar" adlı konuma bakabilirsiniz.

Eğer bilgisayar için istiyorsanız. Adobe'un programları çok iyidir fakat karışıktır.Öğrenirseniz çok güzel işler çıkartabilirsiniz.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Selamlar devrem,

Eğer telefondan kurgu videoları yapmak istiyorsanız önereceğim ve çok kullanışlı olan Kinemaster var.Bu program ile youtube'da editörlük yaptığım bile olmuştu.

Eğer videolarınıza özel efektler vermek isterseniz.Alight motion'u öneririm.

Kinemaster = Premiere pro
Alight Motion = After effects diyebiliriz.

Kinemaster'in en güzel pro sürümü için "İşinize yarayabilecek apk'lar" adlı konuma bakabilirsiniz.

Eğer bilgisayar için istiyorsanız. Adobe'un programları çok iyidir fakat karışıktır.Öğrenirseniz çok güzel işler çıkartabilirsiniz.
kinemaster benim işim devrem 3.5 yıl çalıştık onla:)
Instagram sayfası var onun için yapıcamda telefondan yapmak daha mantıklı uğraşmadan😂

kurtdereli

Uzman üye
19 Tem 2020
1,086
242
-Türkistan-
Adobe şirketinin video editlemek için çok güzel yazılımları var. Bunları kullanabilirsin ama öncelikle bunları temel düzeyde öğrenmen gerekiyor. Bu programlarda After Effects ve Premiere Pro adlı programlardır. Bu iki program normalde lisanslı ürünlerdir fakat bazı crack sitelerinde bu iki programında indirme linki bulunuyor. O tarz sitelerden indirip bu iki programı kullanarak, youtube vs. için videolarını profesyonel bir şekilde editleyebilirsin.

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
Adobe şirketinin video editlemek için çok güzel yazılımları var. Bunları kullanabilirsin ama öncelikle bunları temel düzeyde öğrenmen gerekiyor. Bu programlarda After Effects ve Premiere Pro adlı programlardır. Bu iki program normalde lisanslı ürünlerdir fakat bazı crack sitelerinde bu iki programında indirme linki bulunuyor. O tarz sitelerden indirip bu iki programı kullanarak, youtube vs. için videolarını profesyonel bir şekilde editleyebilirsin.
teşekkürler:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.