Video, Film ve Dizi Arşivleme Yazılımı İndir – Varşiv

Keylargo`

Kıdemli Üye
12 Tem 2008
4,460
3
None
Var%C5%9Fiv-300x225.jpgVideo arşiv, filmlerinizi, dizilerinizi ve videolarınızı arşivlemenize yarayan bir yazılımdır. Standart arşivleme yazılımlarına kıyasla Varsiv arşivlerinizi sürücülerinizde düzenli ve toplu şekilde tutmanızı sağlar. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirilen Varsiv, tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Öne çıkan bazı özellikleri inceleyiniz.
Kedi
Kedi özelliği, arşivinizde bulunmayan ve sistemde yerini hatırlayamadınız veya bilmediniz videolarınızı filmlerinizi kolaylıkla bulmanıza ve arşivinize katmanıza yardımcı olur. Sisteminizde kaçak kalmayacak.

Media Bilgileri
Media bilgileri özelliği, arşivinizdeki filmleri izlemeden önce, arşivinizin çözünürlük bilgilerine , ses bilgilerine, dosya bilgilerine hızlıca öğrenmenize olanak sağlar. Ayrıca isterseniz text dosyası olarak çıktı almanızada imkan sağlamaktadır.

Arkadaşıma Gönder
Arkadaşıma gönder özelliği ile arşivinizde bulunan filmlerden bir liste oluşturabilir ve bu listedeki filmlerin bilgilerinden altyazılarına kadar her şeyi tek tuşla arkadaşın veri deposuna düzenli şekilde kopyalayabilirsiniz.

IMDB
IMDB özelliği, arşivinizdeki filmlerin dizilerin IMDB deki bilgilerini bir özet şeklinde sizi bilgilendirmeye olanak sağlar.

VAR PUANI
Var Puanı ile arşivinizdeki filmleri, dizileri puanlayabilirsiniz.

Eklentiler
Kullanıcıların veya varsiv’e özgü geliştirilen yeni araç ve eklentilerin varsivde kullanılmasına olanak sağlayan modül.https://tik.lat/FqSp8

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.