Videolarınız için Netleştirme Programı

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Programın adı : VirtualDub MSU Denoising Filter (Noise Removal)Program Sürümü : v1.6.2Program Boyutu : 78 Kb.Platform : Windows 9x/ME/NT/2K/XP/2K3Kullanım İzni : Freeware - ÜcretsizDownload Linki : Burayı Tıklayınız.


filter3dm.gif


Program Tanıtımı : ( ReSeaRcHeR )

Merhabalar... Eğer, video düzenleme işleri ile uğraşıyorsanız ve bu konulara merakınız varsa sizlere bazı önemli filtreler de gerekiyor demektir. Hele bu tür işlerinizi VirtualDub programı ile yapıyorsanız, aşağıdaki filtre mutlaka çok işinize yarayacaktır.

Paylaşmış olduğum VirtualDub MSU Denoising Filter eklentisi de bu yardımcı filtrelerden biridir. Söz konusu bu filtre eklentisini indirdikten sonra VirtualDub programının olduğu dizin içerisindeki plugins klasörüne atmanız yeterlidir.

Daha sonra VirtualDub programı ile video işlemlerinizi yaparken filtrenizi çalıştırabilmek için aşağıdaki resimlerde olduğu gibi programın video menüsünden Filter -> Add -> MSU Denoiser filtresini seçmeniz kafidir. Artık bu filtre marifetiyle videolarınızdaki görüntü kirliligini ortadan kaldırabilir ve görüntülerinizi netleştirebilirsiniz. Hepinize kolay gelsin.

NOT : Video düzenleme işlerinizde sizlere her zaman gerekli olan daha fazla filtre'ye ulaşmak ve onları indirmek istiyorsanız, aşağıdaki linki tıklayarak video filtre sayfasına ulaşabilirsiniz.

Filtre'ler sayfasına gitmek için tıkla


susi19vx.jpg
susi25qc.jpgvd18ig.jpg


vd20rl.jpg


vd38fg.jpg


vd41oj.jpg

Görüldüğü gibi filtre'miz programa eklenmiştir
 

mert_3797

Yeni üye
11 Ara 2007
15
0
arkadasım avi formatındakı videoyu acmıyo hata verıyo hangi formattaki videoyu duzenleyebılır bu program
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.