Vidsplitter 1.2 video degiştiricisi

ROLAT

Katılımcı Üye
12 Kas 2006
885
5
bende bilmiyom
Çok Büyük Boyutta yer kaplayan video larınıza yer aramaktan sıkıldıysanız bunları küçük parçalara ayırıp CD/DVD disklerine yazmak ya da internet üzerinde maya nedersiniz.VidSplitter, işte tam bunun için aradığınız program. VidSplitter bir video bölme yazılımıdır. VidSplitter ile AVI, mpeg, WMV, ASF dosyalarını daha küçük boyutta dosyalar halinde bölebilirsiniz hem de çok kolay ve çok hızlı bir şekilde.

"Input File" kısmından dosyanızı seçin."Specify size.." kısmından ise dosya boyutlarını seçin,isterseniz kullanacağınız görüntü ve ses codeclerini de seçebilirsiniz.Sonra Split tuşuna basın ve videonuz seçtiğiniz boyuttaki parçalar haline dönüşsün.İNDİR
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.