[VIP] Youtube Daha Çok İzlenme Sağlayacak Program

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Youtube'de videonuzu öne çıkaracak bir program ile karşınızdayım .

Bu Program Ne İşe Yarar ?

- Videonuzun içeriğini tespit edip o içeriğin olduğu popüler videodaki etiketleri size yansıtır.

- Ve bu etiketleri kullanırsanız size seo skorunu söyler.

- Video açıklama kısmını öne çıkacak şekilde düzenlemeye yardımcı olur .

Programdan Görüntü ;

4GZom7.jpg

rJmNQ3.png

İndirme Link ;

TIK

https://www.virustotal.com/#/file/b...a09cde4f5acecfc6122019bd0f49b089f56/detection

Moderatör tarafında düzenlendi:

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
eline sağlık fakat kısaltma link koyabilmek için ( link.tl bc.vc gibi) yönetimden izin alman gerekiyor lütfen kısaltmayı kaldır yoksa ihbar edicem

0110

Uzman üye
3 Haz 2017
1,259
0
Paylaşım için sağol.
Bilgisayara çıkar çıkmaz indireceğim.
Şu an mobildeyim.

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Bu arada ben dosya.tc botu ile indirme sayısını arttırmıştım :puah En son 20 indirme civarı vardı onlar gerçek gerisi benim bottan :p

Painful

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
4,912
15
22
NEW WORLD
Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.