Virtual Modem 1.5

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

bulunmayan ilginç bir yazılım. Bu program ile girmek istediğiniz bir siteye, internete bağlanmadan giriyorsunuz. Program, girmek istediğiniz sitenin IP numarasını çevirir ve bağlanır. Telefon hattı ile aramak dışında, yerel ağ üzerinden de diğer bir bilgisayarı arayabiliyor. Ancak programın eksi yanı, her bağlantıda telefon ücreti alınması. Ne kadar sanal denilse de programı kullanmak için gerçek bir modem ve telefon hattı gerekiyor.

Deneme sürümü olduğu için 15 gün deneme süresi bulunuyor ve en fazla 2 sanal modem oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca program, yalnızca Windows NT/2000/XP/2003 Server işletim sistemlerini desteklemektedir. Lisanslı sürümünü satın almak isterseniz fiyatı 199.95$(2 lisans).


https://tik.lat/XvTue
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.