Virüs Temizleme Araçları

  • Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
VİRÜS TEMİZLEME ARAÇLARI


Removal Tools Ordered Chronologically


Removal Tools Ordered Alphabetically
 
Son düzenleme:
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
açıklama olarak linklere tıklarsanız anlarsınız aslında. bu virüslerden herhangi birisi bilgisayarınıza bulaştıysa kurtarma yolları ve silme programları download edebiliyorsunuz.
 

xxmangaxx

Yeni üye
24 Eyl 2006
6
0
peki bunlardan hangileri pc mise bulastıgını nasıl ogrences yani isimlerini nasıl ogreneces...
 
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
virüs temizleme programınız bulunca eğer temizleyemiyorum derse burdan bulaşan virüsün adını bulup linke tıklayın ve temizleme aracını indirin.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.