Vista Service Pack 1 Kurulumu :):)

NeFReT04

Katılımcı Üye
31 Ara 2008
404
0
Ŋ 乇 Ŧ 尺 乇 Ƭ
Microsoft, Windows Vista için Service Pack 1′i 440 MB büyüklüğündeki güncellemeyi indirilebilirsiniz.
Microsoft ve ortakları malum sürücü ve uyumluluk sorunlarını da hallettiler ve nihayet yeni
servis paketine geçiş başladı. Güncelleme şimdiye kadar çıkmış tüm yamalar, BitLocker ve Güvenlik Merkezi ile ilgili ufak düzeltmeler sayesinde sistemin güvenlik seviyesini bir üst aşamaya taşıyor. Ayrıca Microsoft kullanıcılar ve hata bildirim aracı ile gelen bug’ları dikkate aldı ve SP1 ile daha fazla stabilite ve güvenilirlik vaat
ediyor.
Bunların dışında kalan düzeltmeler ağ ortamı ve yerel ortam işlemlerinde performans artışı sağlayacak.
Burdan İndirebilirisiniz

https://tik.lat/wCM3x (32 Bit)


https://tik.lat/PA305 (64 Bit)

Öncelikle Yukarıdan Windows Vista Service Pack 1′i indirmeniz gerekiyor. Size uygun olan Service Pack 1′i indirin. Bu işlem biraz zaman alabilir.
01.gif

Kurulum dosyasını çalıştırın.
02.gif

Sözleşmeyi onaylayın.
03.gif

Kuruluma başlıyoruz. Açık olan çalışmalarınız varsa kapatın.
04.gif

Bu işlem inanılmaz zaman alıyor. Intel E6750 Çift çekirdekli işlemcisi olan ve 6 GB RAM’i olan bilgisayarımızda yaklaşık yarım saat sürdü.
05.gif

Bittikten sonra hemen heyecan yapmayın. Bu işlemden sonra da en az yarım saat beklemeniz gerekiyor. Yüklemelerin yapılandırmaları, bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda gerçekleşiyor.
06.gif

Tüm bu işlemler bittiğinde artık sizin Vista’nız da güncel kalmış olacak.
07.gif


TEŞEKKÜRLERİNİZİ BEKLİYORUM EMEĞE SAYGI :):)
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.