Vista Start Menu 2.02 SE

GeNeRaL-33

Uzman üye
19 Tem 2007
1,369
36
255.244.233.1

Eğer Windows kullanıyor ve Vista'ya terfi etmek isteyip de imkanınız bulunmuyorsa bu program sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde Vista işletim sisteminin Başlat menüsünü bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz.

Ufak boyutu ve basit arayüzü ile kullanıcı dostu olan bu program isminden de anlaşılacağı üzere Vista'nın Windows'tan farklı olan bileşenlerinden birini yani Başlat menüsünü tamamen değiştiriyor.
Diğer Özellikler :
# Klavyenizden kısayol tuşları atayarak programı daha işlevsel hale getirebiliyorsunuz.
# Menülerinizin boyutunu büyültüp, küçültme olanağınız bulunuyor.
# Menünüzün en altına dilerseniz var olan sekmelerinizi yeniden düzenleyip; dilerseniz de yeniden sekme yaratıp kendinize ait kısayollar oluşturabilirsiniz.
# Menünüzün üst tarafında bulunan güç butonları sayesinde kullanıcı değiştirme, uyku modu, bilgisayarı kapatma veya yeniden başlatma gibi komutlarınızı daha kolay verebilirsiniz.
# Sisteminize yeni kurduğunuz programlar işaretli halde menünüzde yer alır ve görünme kolaylığı sağlar.
# Menü üzerinden bilgisayarınızda ve internette herhangi bir şey aratabilme olanağınız bulunuyor.

Program sisteminize kurduğunuz anda İngilizce olarak çalışmaya başlar. Ancak programın sistem çubuğunuza bıraktığı ufak simgesine sağ tıkladıktan sonra "Languages" menüsüne geldiğiniz takdirde sitemiz editörlerinden MeeY tarafından hazırlanan Türkçe dil desteği içerdiğini göreceksiniz.

Program ücretsiz olarak tüm özellikleri kullanılabilir olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Ancak gelişmiş özellikleri ve ayarları da kullanabilmek için üreticiye 19.99 $ ödemeniz gerekmektedir.


https://tik.lat/D9QGo
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.