Visual Studio Power Mode - Kodlarınızı Efektle Birlikte Yazın

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Herkese merhabalar arkadaşlar. Bugün sizlere kullandığım bir modu sunacağım. Bu mod tamamen görsel özellik taşımakta.

Ekran görüntüsü:

post%5B3%5D.gif


İndirme Linkleri ve Virustotal:

Tıkla İndir!

Virustotal ( 0 / 56 )
Kurulumu:
Oldukça basit bir kurulum. İnen .vsix dosyasını çalıştırın ve kurun. Kurmadan önce visual studio'yu kapatın. Kendisi kuracaktır ardından Visual Studio programını açıp kod sayfasına yazınızı yazabilrisiniz. Fakat düşük özellikteki bilgisayarlara önermiyorum. Bol kullanımlar. 

Np4QmO

Üye
18 Mar 2017
198
0
Görünmüyor
Visual Studio 2017'de bildiğiniz üzere bu özellik mevcut değildi. Yakın tarihte eklenen yeni güncellemelere göre PowerMode Visual Studio 2017'de de kullanılmaya başlanılmıştır.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.