Visual studio

Çözüm
Merhaba değerli üye,

Ufak bir araştırma sonucu aşağıdaki çözüme ulaştım.Umarım işinize yarar.

•Visual studio menüsünden:
"VIEW - Solution Explorer" yoluyla solution explorer'ı açın.
•Solution explorerdan:
•Form uygulamasıysa : Form1.cs çift tıklayın ve ardından F7 tuşuna basın.
•Konsol uygulamasıysa : Program.cs çift tıklayın.
•F5 tuşuna basıp debug yapıyoruz ve kapatabiliriz.

Saygılarımla..

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,092
1,606
-Türkistan-
Merhaba değerli üye,

•Solution explorerdan:

Saygılarımla..

Çözüm

sfarows

Üye
15 Tem 2021
114
29
Merhaba değerli Türkhackteam üyesi , aynı sorun benimde başıma gelmişti MSda kaynaklı olduğunu düşünüyordum , ama projeleri kapatıp programı UNİSTALL ettikten sonra düzeldi , sizinde yapamanızı tavsiye ederim , diğer yöntemleri denemiştim ama olmamıştı sorunun nedeni projeleri çok açmamız , program pratik yapdığımızı anlamıyor sadece proje yapacağımızı düşünüyor o nedenle sınırlı proje yapa biliyoruz (hatasız) , ama programı yeniden kurarsanız sorun kalkacaktır , sorun kalkmazsa bilgisayarınızda olan VS code eklentilerini kaldırın ve yeniden yükleyon , başarılar !

UtkuNese16

Üye
4 May 2021
56
7
Merhaba değerli üye,

•Solution explorerdan:

Saygılarımla..
teşekkür ederim

Merhaba değerli Türkhackteam üyesi , aynı sorun benimde başıma gelmişti MSda kaynaklı olduğunu düşünüyordum , ama projeleri kapatıp programı UNİSTALL ettikten sonra düzeldi , sizinde yapamanızı tavsiye ederim , diğer yöntemleri denemiştim ama olmamıştı sorunun nedeni projeleri çok açmamız , program pratik yapdığımızı anlamıyor sadece proje yapacağımızı düşünüyor o nedenle sınırlı proje yapa biliyoruz (hatasız) , ama programı yeniden kurarsanız sorun kalkacaktır , sorun kalkmazsa bilgisayarınızda olan VS code eklentilerini kaldırın ve yeniden yükleyon , başarılar !
ya kaç kere yapmıştım olmadı ama yorumun için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.