VPN kullanarak Youtube Erişimi

KingSton666

Kadim Üye
26 Nis 2016
9,747
0
Ankara
timthumb.php


Bugünlerdeki en büyük sanal ortam sıkıntılarımızdan birisi youtube a erişim konusudur.Devletimiz ve youtube arasındaki anlaşmazlıklar sonucu erişim hala engellidir. Daha önceki konularda dns yöntemi ile youtube a erişim konusunu açıklamıştık.Bu konuda VPN yöntemini anlatacağız.

Açılımı Virtual Private Network olan VPN teknolojisi ile İnternette gizli ve güvenli bir şekilde sörf yapılır.Biryerde takip edilemezsiniz. Takip edilemediğiniz için herhangi bir ülkeden gezinti yapıyormuşsunuz gibi her siteye erişim sağlayabilirsiniz.
Bizim inceleyeceğimiz site freevpntoday.com Bu sitede ücretsiz bir şekilde vpn hizmeti alabilirsiniz.


Öncelikle siteyi açıyoruz. Açılan sitede tuş kilidi açıyormuşuzcasına bir kaydırma ekranı gelir.Soldan sağa doğru kaydırıyoruz. Ardından Get VPN info butonuna tıklıyoruz. Gelen ekranda VPN bilgileri yer almaktadır.


Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Ağ ve Paylaşım Merkezi dizini üzerinden
Yeni bağlantı veya ağ kurun
Çalışma alanına bağlan
İnternet bağlantımı (VPN) kullan
İnternet Adresi: Site üzerinden oluşturulan IP Adresidir.
Hedef adı:size bağlıdır olduğu gibi bırakabilirsiniz.
Kullanıcı adı ve şifreyi sitede belirtilen bilgilerden alıyoruz.
Bağlan diyoruz ve özgür internet!
Şifre her bağlantı kesilmesinde ve saatlik periyotlarla değişmektedir.Bu yüzden her VPN bağlantısı kesilip tekrar bağlandığınızda siteden yeni şifre almanız gerekir.

ALINTIDIR.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.