Web Filtre v1.0

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
376
WORLD
Evet arkadaşlar programın adı ; Web Filtre v1.0
Programı kurmayı bitirdiğiniz an sizden Kullanıcı adı ve Kullanıcı şifresini istiyor...
Oraya ilk ve zorunlu olarak "Kullanıcı adı:ADMIN Kullanıcı şifresi:volsoft " olarak giriyoruz.
Programın ana penceresi geldiğinde şifremizi veya kulllanıcı adımızı değiştirmek istiyorsak
Programdan "AYARLAR" sekmesinden "Kullanıcılar"a bir tık atıyoruz;
Orda ilk olarak ADMIN kullanıcısı görünür zaten "Şifresi:" kısmına istediğiniz şifreyi girip
"Kullanıcı adını:ADMIN" şifrenizide yeni yazdığınız şifre olarak girip ."Kaydet" butonuna basıp varolan kullanıcı adı altında yeni şifreniz ile yeni bir profil yaratabilirsiniz.
İsterseniz sol altta bulunan "+Ekle" kısmındanda "Kullanıcı adı" ve "Kullanıcı şifresi"ni
kendiniz belirleyebileceğiniz yeni bir profilde yaratabilirsiniz.
Şifresini ve kullanıcı adını programın belirlediği "ADMIN" Ve "volsoft" olarak kullanmanızı tavsiye etmem
Program Bilgisayarın sağ alt kısmına simgesini yerleştirdiğinden ve o simgeye çift tıkladığınızda
"Kullanıcı adı..." kısmının altında benim size ilk olarak verdiğim Kullanıcı adı ve şifresiyi Pencerenin altında
veriyor olacaktır. Değiştirmediğiniz takdirde kötü niyetli kişiler şifreyi ve kullanıcı adını kolaylıkla allta bulabileceklerdir...
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
Programı bizzat denedim güsel ve kullanışlı ve en güsel yanı tam 1.66 mb olması...
Site içerisinde "***...vb." kelimeler bulunan aramalarıda engelliyo.
Uygun içeriksiz sitelerde ise site açıldığında oraya kendi resmini yerleştirip "Bu site sakıncalı içerik riski taşımaktadır..."falan diyor ve siteye girişe izin verilmiyor.Siteye kayıtlı olmayan uygun içerikli olmayan siteleride kendi elinizle ekleyebiliyorsunuz...
Link:
http://ul5.rapidshare.com/files/10242581/Webfiltre.rar

sLayEr

Özel Üye
2 Ara 2006
781
5
İstanbul
bu proyu biLİorum gercekten choq sağLam aduLt oLmayan bazı sitelere dahi girmior yhani kendi block listesinde buLunan keLimeleri içeren sitelere girmior...GecenLerde 1 gun cafeden bu siteye girmeye calıstım program buNa iziN verMiordu..1 şeKiLde haLLettim:))..ayrıCa payLashImın içhin saOL zorroKin..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.