Web Site'mi Kodlarken Sorun Yaşıyorum

Mustafaktl

Yeni üye
26 May 2020
12
0
Merhaba arkadaşlar elimde bulunan site için şifre yenileme bölümü yaptım ama gönderilen maile bir türlü şablon ekleyemedim ve elimde html ile yaptığım bir şablon var bana yardımcı olabilecek kimse var mı bu şablonu nasıl mail içeriği olarak yapabilirim

boole

Yazılım Ekibi Proje Yöneticisi
12 Nis 2019
733
198
.Net Core
Merhaba,

Öncelikle şablonunuzun css kodlarını harici bir dosyada olmasın yani yerel css kullanın.

Gmail için;
  • yeni bir mail oluşturun.
  • mail mesajına bir kelime yazın
  • bu kelimeyi sağ tıklayıp inceleyin
  • çıkan alana tekrar sağ tıklayıp edit html seçiniz
  • şablonunuzun kaynağını buraya paştırın ve enter a basın
video;

Outlook için;
  • yeni bir mail oluşturun
  • mail mesaj kısmına gelip dosya ekleyin
  • şablon dosyanızı seçiniz
  • aç kısmından alta çıkan ok yardımı ile metin olarak ekleyin
video;

şablon tasarlarken ve gönderirken işinize yarayacak bir siteden de bahsetmek isterim HTML Cleaner - Word To HTML Converter bu site sayesinde isterseniz şablondaki bir çok şeyi toplu bir biçimde kaldırabilirsiniz örn: tablo, linkler vs

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
Merhaba,

Öncelikle şablonunuzun css kodlarını harici bir dosyada olmasın yani yerel css kullanın.

Gmail için;
  • yeni bir mail oluşturun.
  • mail mesajına bir kelime yazın
  • bu kelimeyi sağ tıklayıp inceleyin
  • çıkan alana tekrar sağ tıklayıp edit html seçiniz
  • şablonunuzun kaynağını buraya paştırın ve enter a basın
video;

Outlook için;
  • yeni bir mail oluşturun
  • mail mesaj kısmına gelip dosya ekleyin
  • şablon dosyanızı seçiniz
  • aç kısmından alta çıkan ok yardımı ile metin olarak ekleyin
video;

şablon tasarlarken ve gönderirken işinize yarayacak bir siteden de bahsetmek isterim HTML Cleaner - Word To HTML Converter bu site sayesinde isterseniz şablondaki bir çok şeyi toplu bir biçimde kaldırabilirsiniz örn: tablo, linkler vs
Merhaba,
Teşekkür Ederiz Hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.