Web Sitesi Yapmak İçin Gerekli Olan Programmlar

GLOBAL34

Katılımcı Üye
29 Eyl 2006
327
0
dünyadan
Hızlı bir şekilde profesyonel bir site yapmak istermisiniz? Ayrıca bu programın icinde ihtiyacınız olan tüm özellikler bulunmaktadır.
http://www.1site.info/download/_1siteLITE_e.exe[/COLOR][/u]

Web sitenize 3 boyutlu yazılar hazırlıyabileceğiniz ve güzel sonuçlar alacağınız şık bir program.
[URL="https://tik.lat/OMZlo"]


Bir applet olan bu yazılımı kullanarak seri nümerik veriyi okutup web sayfalarınızda kullanmak üzere 2 yada 3 boyutlu pasta grafikleri oluşturmanız mümkün.
[URL="https://tik.lat/OCjcf"] [URL="https://tik.lat/Bbomf"]


Selametle kalın
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.