Web sitesi yayınlama

1m6

Üye
28 Ağu 2021
73
17
21
arkadaşlar bir projem var bunun için bir hosting almak istiyorum ücretsiz bir şekilde yalnız sitemde yaklaşık 40 farklı html sayfası var . Ücretsiz hostinglerde bu kadar sayfa yüklememe izin verirmi

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
71
24
arkadaşlar bir projem var bunun için bir hosting almak istiyorum ücretsiz bir şekilde yalnız sitemde yaklaşık 40 farklı html sayfası var . Ücretsiz hostinglerde bu kadar sayfa yüklememe izin verirmi
Selamlar. Tavsiyye etmiyorum , ücretsiz hostingler genelde en fazla 2 hafta sürer , sonra haberin bile olmadan kaynak kodlarını alarak vebiteni kapatırlar. Çok ucuza sunucu hizmeti veren firmalar var (isim vermiyicem no reklam) Onlardan ala bilirsin. Ucuz etin çorbası olmaz.

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,980
1,078
Kayseri
Merhabalar,

eğer dediğin gibi güzel bir projen var ise 100 tl gibi bir bütçeyi gözden çıkartmanı öneririm onun dışında istediğin kadar sayfa yükliyebillirsin.

İyi günler dilerim.

1m6

Üye
28 Ağu 2021
73
17
21
Selamlar. Tavsiyye etmiyorum , ücretsiz hostingler genelde en fazla 2 hafta sürer , sonra haberin bile olmadan kaynak kodlarını alarak vebiteni kapatırlar. Çok ucuza sunucu hizmeti veren firmalar var (isim vermiyicem no reklam) Onlardan ala bilirsin. Ucuz etin çorbası olmaz.
çok teşekkürler peki bu ucuz hosting alımlarında web sitesi yayımlarken boyut sınırı getirilirmi
Merhabalar,

eğer dediğin gibi güzel bir projen var ise 100 tl gibi bir bütçeyi gözden çıkartmanı öneririm onun dışında istediğin kadar sayfa yükliyebillirsin.

İyi günler dilerim.
tamamdır hocam teşekkürler

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost
Merhaba;

Bu tamamen Hosting sağlayıcısına göre değişmekte. Hosting sağlayıcılarıni araştırın ve size sundukları Hostinglerin özelliklerini inceleyin. Şayet depolaması sizin dosyalarınızın boyutundan azsa dosyalarınızın hepsini yükleyemezsiniz demektir, fazla olan Hosting sağlayıcılarıni aratsirmanizi tavsiye ederim. Birde eğer profesyonel bir site yapmak istiyorsanız cüzii bir miktar para ödeyip ücretli bir Hosting kullanmanızı tavsiye ederim.

İyi Forumlar..

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,457
Shibuya
Merhabalar,
Diğer yardımcı olmak isteyenler gerekli cevabı vermiş. Benim de önerim bilisimist kullanabileceğiniz. Çünkü hosting hizmeti oldukça ucuz.

lwg4m3u.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.