web üzerin de nasıl anonim olunur ( hiç görmediğiniz gizlilik ! )

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22
merhaba bunda 3 sene önce eğitim verdiğim bi site de uzmanlaştığım anonim bilgilerimi burda VİP üzerinde sizlere paylaşmak istedim şahsi kendim yazdığım hackerlar bizi izliyor kitapıla projemi 3 sene önce ne yazık ki kuzenim tarafın da silinmişti 4 sayfalık bi yazıdı nasip olmadı şimdi de sizlerle VİP konu üzerin de alıtılar hepsi benim daha önce de web sitem de kayıtlıdı domain süresi bitmişti ben de öyle bırakmıştım şimdi değerli forum üyelileri ve yeni araştıranlara bilgi vermek istiyorum

anonim bir şekil de gizlemek

arkadaşlar üst üste diyorum anonim olan hiç bişey yok taki sanal da suç işlemediğiniz surece ha ilaki işlicem sanal da suc işlemek benim hobim derseniz o zaman sıra sıra anonim olarak kendimizi anonim gösterelim

BU YÖNTEMİM BU İŞİNİZE YARAR
  1. LİNUX ÜZERİNDE SERVER
  2. KENDİ ÜZERİNİZE VPN OLUŞTURUN
  3. TURK TELEKOM VODAFONE TURKNET GİBİ İNTERNET VEREN ABONELİK DE CIKIN
  4. SAHTE BİR CEVRENİZDE AĞ OLUŞTURMAK İÇİN DE ŞEYTANI İKİZ SALDIRSINI KULLANIN
  5. AĞ TRAFİĞİNİZİ HEP DENETLEYİN
  6. ÇALDIĞINIZ WİFİ ŞİFRESİ HEMEN GİRMEYİN LOG VEREBİLİRSİNİZ ÖNCELİKLE ARKADAŞINIZA VERİN
  7. ARKADAŞINIZN WİFİSİNE DOS ATIN ÇALDIĞINIZ WİFİ YE
  8. SANAL SUÇ İŞLERSENİZ EĞER SERVER SUNUCULARI KULLANIN
  9. ADLİ BİLİŞİM UZMANLARI KANDIRIN
  10. HADİSKLERİNİZ 2 TANE OLMALI 1 TANESİ NORMAL 1 TANESİ DE SUC İÇİN KULLANIN
  11. 1TB BULUT SUNUCU SATIN ALIN AMA ASLA KENDİ HESABINIZLA VEYA KREDİ KARTINIZLA SATIN ALMAYIN DEVLET EN İÇESİNE BAKAR CUNKU
  12. ELİNİZDE GELDİKCE WİNDOWS İSOSU DEĞİL DE KALİ LİNUX İSOSU KULLANIN
VERDİĞİM BİLGİLER ALINTI YOKTUR WEB SİTEM DE VİP SAYFASINDA PAYLAŞTIĞIM DÖKÜMANIMDIR

not : hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
şo ana kadar illegal olarak login bypass sql açıklı site hacklemek ve ıss açıklı onlarda zaten unutulan siteler vb
o yüzden aslında vpn bile kullanmama gerek yok :d
diğer yaptığım herşeyde legal zaten ama konu güzelmiş eline sağlık.

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22
şo ana kadar illegal olarak login bypass sql açıklı site hacklemek ve ıss açıklı onlarda zaten unutulan siteler vb
o yüzden aslında vpn bile kullanmama gerek yok :d
diğer yaptığım herşeyde legal zaten ama konu güzelmiş eline sağlık.
teşekkür ederim de dikkat et ilkleri oku gizlilikleri bi oku cunku devlet senin vatana hizmet olarak saymıyor suc sayılıyor cunku devlet sizi kendi münyesinde tutmak için yapıyor ama biz de emir yada bi yerde komut alacak biri değiliz ha para için ise sıkıntı yok ama gizlilik ilkesini bozmak suçtur :)

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
teşekkür ederim de dikkat et ilkleri oku gizlilikleri bi oku cunku devlet senin vatana hizmet olarak saymıyor suc sayılıyor cunku devlet sizi kendi münyesinde tutmak için yapıyor ama biz de emir yada bi yerde komut alacak biri değiliz ha para için ise sıkıntı yok ama gizlilik ilkesini bozmak suçtur :)
sql açıklı site hackleyip para kazanan var mı la :D + bide ben yabancı sitelere yapmıştım .d

skortup

Katılımcı Üye
22 Haz 2022
287
114
16
Vatanında_ Mutluluk Diyarında
İnternette asla olduğun konumu gizliyemesin sadece farklı bir yerde gibi görünürsün(vpn) asla anonim olunmaz ancak farklı bir yerdeki bilgisayara baglanırsan konum değiştirisin //
#Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür#

sefilbilo23

Kıdemli Üye
3 Tem 2021
2,217
893
22
İnternette asla olduğun konumu gizliyemesin sadece farklı bir yerde gibi görünürsün(vpn) asla anonim olunmaz ancak farklı bir yerdeki bilgisayara baglanırsan konum değiştirisin //
#Yurt sevgisi ona hizmetle ölçülür#
vpn kendi yaptığın vpn ise zaten o sunucu normal şirket sunucusu değil ve anonim olarak da gezebilirsin ama uzman yazılımcı ve bt uzmanı olman lazım yoksa daha hacklemeden yaklanırsın :)

Flack

Katılımcı Üye
5 Tem 2020
474
391
in Turkey
merhaba bunda 3 sene önce eğitim verdiğim bi site de uzmanlaştığım anonim bilgilerimi burda VİP üzerinde sizlere paylaşmak istedim şahsi kendim yazdığım hackerlar bizi izliyor kitapıla projemi 3 sene önce ne yazık ki kuzenim tarafın da silinmişti 4 sayfalık bi yazıdı nasip olmadı şimdi de sizlerle VİP konu üzerin de alıtılar hepsi benim daha önce de web sitem de kayıtlıdı domain süresi bitmişti ben de öyle bırakmıştım şimdi değerli forum üyelileri ve yeni araştıranlara bilgi vermek istiyorum

anonim bir şekil de gizlemek

arkadaşlar üst üste diyorum anonim olan hiç bişey yok taki sanal da suç işlemediğiniz surece ha ilaki işlicem sanal da suc işlemek benim hobim derseniz o zaman sıra sıra anonim olarak kendimizi anonim gösterelim

BU YÖNTEMİM BU İŞİNİZE YARAR
  1. LİNUX ÜZERİNDE SERVER
  2. KENDİ ÜZERİNİZE VPN OLUŞTURUN
  3. TURK TELEKOM VODAFONE TURKNET GİBİ İNTERNET VEREN ABONELİK DE CIKIN
  4. SAHTE BİR CEVRENİZDE AĞ OLUŞTURMAK İÇİN DE ŞEYTANI İKİZ SALDIRSINI KULLANIN
  5. AĞ TRAFİĞİNİZİ HEP DENETLEYİN
  6. ÇALDIĞINIZ WİFİ ŞİFRESİ HEMEN GİRMEYİN LOG VEREBİLİRSİNİZ ÖNCELİKLE ARKADAŞINIZA VERİN
  7. ARKADAŞINIZN WİFİSİNE DOS ATIN ÇALDIĞINIZ WİFİ YE
  8. SANAL SUÇ İŞLERSENİZ EĞER SERVER SUNUCULARI KULLANIN
  9. ADLİ BİLİŞİM UZMANLARI KANDIRIN
  10. HADİSKLERİNİZ 2 TANE OLMALI 1 TANESİ NORMAL 1 TANESİ DE SUC İÇİN KULLANIN
  11. 1TB BULUT SUNUCU SATIN ALIN AMA ASLA KENDİ HESABINIZLA VEYA KREDİ KARTINIZLA SATIN ALMAYIN DEVLET EN İÇESİNE BAKAR CUNKU
  12. ELİNİZDE GELDİKCE WİNDOWS İSOSU DEĞİL DE KALİ LİNUX İSOSU KULLANIN
VERDİĞİM BİLGİLER ALINTI YOKTUR WEB SİTEM DE VİP SAYFASINDA PAYLAŞTIĞIM DÖKÜMANIMDIR

not : hiç bir sorumluluk kabul etmiyorum
hocam böyle 10 euroluk sunucular oluyor onun gibi mi vpnden kastınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.