WebFiltre 1.0.8

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
14
Turquie
cocuklogo.gif

WebFiltre v1.0.8 mutlaka bilgisayarlarınız da yüklü olması gereken bir program... Biliyorsunuz ki internet, hem bilgi, hem de maalesef zararlı içerik ortamı bulunduran çok geniş bir paylaşım ağı. Çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal gelişimini olumsuz yönde etkileyecek bu zararlı içerikten korumak için, bilgisayarımız da güvenli bir filtre programının yüklü olması kaçınılmaz bir gereksinimdir. ÜCRETSİZ olan Volsoft WebFiltre aileler ve internet kafeler için düşünüldü, tamamen TÜRKÇE olarak hazırlandı.
WebFiltre v1.0.8'in en önemli özelliklerinden birisi de PAYLAŞIMLI olması. Sizin yada her hangi bir kullanıcının eklediği site adresi veya kelimeler önce serverımıza ulaşır. Servera ulaşan bu veriler incelendikten sonra onaylanır. Programı kullananlar güncelleme yaptığında veya programı açıp kapattığında, onaylanan tüm yeni adres ve kelimeler, otomatik olarak sizin WebFiltre programınızın veri tabanına eklenir. Bu sayede yasak site, izinli site, yasak kelime ve izinli kelimeler her gün daha da çoğalır. Bu durum ise, WebFiltre’nin her geçen gün gelişen ve güncellenen data base’i sayesin de daha kararlı çalışmasını sağlar. WebFiltre v1.0.8 sevdiklerinizi zararlı içeriklerden uzak tutar.
İnternet kafeleride düşünen Volsoft Yazılım, ağ ortamında ki bütün bilgisayarların her gün güncellenmesinde ki zorluğu göz önüne alarak, programını server-terminal mantığı ile çalışabilecek şekilde tasarladı. WebFiltre internet kafede kullanıldığında kafe içinde ki bir bilgisayar WebFiltre’nin ayar panelinden server seçilir. Diğer tüm bilgisayarlar aynı panelden terminal olarak ayarlanır. Bu durumda günde bir defa server seçtiğiniz bilgisayarda ki WebFiltreyi güncellemek yeterli olur. Kafe içinde ki tüm diğer bilgisayarlar, serverın güncellenmesi ile güncellenmiş olur. Diğer bilgisayarları teker teker güncellemeye gerek kalmaz ve iş gücü kaybının önüne geçersiniz. WebFiltre v1.0.8, siz değerli internet kafe işletmecilerine daha huzurlu bir ortamda çalışma imkanı sağlar.
Program Geçmişi
1.0.8 : Ufak düzeltmeler ve Takılma sorunu giderildi.
1.0.7 : Ufak düzeltmeler ve Update Bölümü Geliştirildi.
1.0.6 : Ufak düzeltmeler ve program çalışırken kaldırılamama sorunu
düzeltildi.
1.0.5 : Kelime taramasında * ile kelime içinde yasak ve izinli kök kelime
taraması yapıyor. Örn: Seksoloji kelimesi içinde **** yasak kelimesini
yasaklar.
1.0.4 : Client Server güncellemesi.
1.0.3 : Adres kapatmadaki bir bug düzeltildi.
1.0.2 : Firefox taramasında sorun düzeltildi sayfa kapanıyor artık.
1.0.1 : Client Server kısmında haberleşme sorunu düzeltildi. Clientlar sayfa
kapatmıyordu.
1.0.0 : Program kullanıma sunulmuştur.

http://www.webfiltre.com
VOLSOFT Web Filtre 2.0, Yeni Kullanışlı Arayüzü
ve 550 Bin Yasaklı Adres Listesi İle birlikte,
Kendi Kategorisinde LİDER olmaya geliyor...
Volsoft Yazılım v1.0.4 Kullanma Klavuzu


 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.