Wedding Album Maker Gold v2.92

SmaLLp!ch

Uzman üye
15 Kas 2008
1,375
0
www.turkhackteam.net/org
21563w520kl5.jpg
turkce.gif
Resimlerinize müzik ekleyerek güzel geçiş efektleri oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu efektleri video Cd haline dönüştürebilir ve VCD veya DVD aygıtlarda izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Calışmalarınızı CD´ye kayıt için başka bir programa gerek duymuyor ve bu programla basit bir şekilde CD çekimi yapabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz resimlere farklı görsellikler katarak, hatıralarınızı renklendirebilirsiniz.
Bu programla ilgili bölümler ve yapabilecekleriniz:

Fotoğraf Düzenleme (Organize Photos)
*Üzerinde çalışacağınız resimleri ekleyebilirsiniz.
*Fotoğraf albümü (album photo) bölümünden resimlerinize istediğiniz formatta yazı, çeşitli grafikler, zoom ayarları ve resminizin ekrana geliş efektini ekleyebilirsiniz.
*Geçiş ve Müzik (Transition ve Music) bölümünden resimlerinize müzik ya da isterseniz kendi sesinizi mikrofon aracılığı ile kaydedip ekleyebilirsiniz. Bu bölümde resimlerinizin ekrana gelme süresini ve efektler arası geçiş süresini de belirleyebilirsiniz.
*Albüm teması (album teması) bölümünden resimlerinize temalar oluşturabilirsiniz.

Menü Seçimi (Choose Menus)
*
DVD veya VCD oynatıcılar için menüler oluşturabilirsiniz.
*Hepimizin bildiği gibi, DVD veya VCD oynatıcılarını çalıştırdığımızda TV ekranına bu aygıtla alakalı resim gelir. Bu resmi kendimiz oluşturabiliriz. CD´yi taktığımızda kendi belirlediğimiz resim TV ekranını kaplayacaktır.
*Resim Arkaplanı (Background Images) bölümünden bu resmi ekleyebilirsiniz.
*Resim Arkaplanı (Background Music) bölümünden müzikler ekleyebilirsiniz.
*Düzenleme (Edit) bölümünden bu resim üzerine yazı ekleyebilir ve bu yazı üzerinde oynayabilirsiniz.

Disk Yazma (Burn Disc)
*
DVD ve VCD formatında veya daha ilginizi çekecek bir çok formatta CD oluşturabilirsiniz.

eng.gif
Wedding Album Maker Gold is a professional photo album software which creates an exciting wedding photo slide show with music, transitions, DVD menus. It can quickly and easily produce amazing wedding photo album DVD video disc and share your love story and excitement of your wedding day on home big screen TV with standard DVD player in the comfort of your living room. New version supports more output formats such as MPEGI, MPEGII, MPEG-4, MP4 for iPod, PSP, 3GP cellular phone, FLV , XVid AVI, A...Wedding Album Maker Gold v2.92
http://rapidshare.com/files/108655372/Wedding.Album.Maker.Gold.2.92.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.