wep tasarımmı yoksa veri tabanımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

infersis

Yeni üye
20 May 2009
2
0
lütfen bilen arkadaşlar yardım etsin wep ttsarımmı fveri tabanımı bu günlerde ddallara ayrılıcaz tabi teknikservis ve ag işletmeciliği dallar da var ama ben wep ve veri arasında kaldım lütfen hangi dalı tavsiye ediyorsunuz nedeniyle söleyin

__________________

 

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
3
37
Antalya
Veri Tabanı Derim Şahsen Ben! Kendimi geliştiririm Diyorsan VERİTABANI..* Bankalarda Firmalarda Görev Alırsın.. Parasıda Ona göre Olur =)
 

uslanmaz1354

Yeni üye
30 Ağu 2008
31
0
bence web tasarım ve programlama dalı ben geçen sene o bölümü seçtim ve şuanda o bölümde okuyorum bu sene içinde araştırma yaptım eğer kendini geliştirirsen web tasarım ve programlamada ileride çok ii yerlere gelirsin böyle çalışıp kişileri buluyorum ben fikirler alıyorum.. ama her işin bir zorluğu vardır.. unutma kolay iş diye birşey yoktur..

saygılarımla
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.