Whatsapp Fake Numara Alamıyorum

CyberPitho

Yeni üye
1 Şub 2019
17
0
Selamun Aleyküm Beyler wp için fake numara almak istiyorum fakat hiç bir yerden alamıyorum (telefon ios android programları söylesenizde olur:)
SafeUmdan aldığım numaralarda hep 1saat sonra tekrar deneyin gibi şeyler çıkıyor bu yüzden alamıyorum başka programlar bilen varsa iletisime geçerse beni mutlu etmis olursunuz ;):cool

Moderatör tarafında düzenlendi:

SherlockHolmes221

Katılımcı Üye
20 May 2018
265
1
Merhaba ben de en son bu olayla karşılaşıyordum. İnternetten textnowa gir kayıt ol. Numara seçme bölmüne Kanada numarasının alan kodlarından birini gir (internetten bak). Daha sonra anti-ban whatsapp yükle sorunsuz çalışıyor.

CyberPitho

Yeni üye
1 Şub 2019
17
0
Merhaba ben de en son bu olayla karşılaşıyordum. İnternetten textnowa gir kayıt ol. Numara seçme bölmüne Kanada numarasının alan kodlarından birini gir (internetten bak). Daha sonra anti-ban whatsapp yükle sorunsuz çalışıyor.

wp bussines kullanıyorum sorun olur mu ?

Beyler bir sürü vpn ile textnow a girmeyi denedim fakat 502bad gateway diye sorunla karşılaşıyorum var mı vpn bildiğiniz ?

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
14 Mar 2017
4,188
584
26
Sakarya
Sistemsel sorunlar bulunmaktadır bu yüzden çoğu kişi madur durumda bu sorun ise yaklaşık 5 ay dır devam etmektedir.
Defalarca vpn değişmenizi ve popüler olmayan fake no uygulamalarını denemeniz de fayda olacaktır.

CyberPitho

Yeni üye
1 Şub 2019
17
0
Sistemsel sorunlar bulunmaktadır bu yüzden çoğu kişi madur durumda bu sorun ise yaklaşık 5 ay dır devam etmektedir.
Defalarca vpn değişmenizi ve popüler olmayan fake no uygulamalarını denemeniz de fayda olacaktır.
bildiğiniz popüler olmayan uygulama var mı ?

safeum uygulamasını kullan

numarayı alıp wp bussines girdiğimde hep 1saat erteliyor kod için veya aramak için çözümü varmıdır ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.