WhatsApp gurubun çalındı ne yapmalıyım

Ruma

Yeni üye
5 Eyl 2021
7
0
21
Merhaba benim 187 katılımcılı WhatsApp gurubun vardı. En güvendiğim arkadaşıma devretmistim ama gurubu çaldı ve guruptan attı. Nasıl geri alabilirim ?

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
70
22
15
Neden Intikam açisindan direkt Kullandigi Cihazi Kapatmayi viruslemeyi yada vb seyleri yapmayi dusunmuyorsunuz:)

xCheaTeR

Katılımcı Üye
28 Ocak 2019
337
38
TurkHackTeam.Org
Zamanında bende çok yapardım :) Anlıyorum durumunu. Elimde 12 13 14 15 16 kurulu gruplar var kullanmıyorum boş duruyorlar. Üye yok içlerinde fakat tarihleri önemli wp sanalı için. İstediğin bir grubu hediye edebilirim sana :)

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
70
22
15
Zamanında bende çok yapardım :) Anlıyorum durumunu. Elimde 12 13 14 15 16 kurulu gruplar var kullanmıyorum boş duruyorlar. Üye yok içlerinde fakat tarihleri önemli wp sanalı için. İstediğin bir grubu hediye edebilirim sana :)
Şey dogrusu abi Wp kullanmiyorum . 15 yaşinda bir çoçugum . Herşeyden uzakta bagimsiz , Hacker Olmak icin cabalayan :) , Yani Pek Sohbetle ortamla Işim yok :) . Ama çok incesin Teşekür ederim . Umarim Küçüksün diye Forumdan atmazlar , Yani ögrenme merakim varda imkanlar zor :)

sefilbilo23

Katılımcı Üye
3 Tem 2021
411
132
20
Şey dogrusu abi Wp kullanmiyorum . 15 yaşinda bir çoçugum . Herşeyden uzakta bagimsiz , Hacker Olmak icin cabalayan :) , Yani Pek Sohbetle ortamla Işim yok :) . Ama çok incesin Teşekür ederim . Umarim Küçüksün diye Forumdan atmazlar , Yani ögrenme merakim varda imkanlar zor :)
Zor diye bişi yok sadece kendini kandırabilirsin ben 13 yasındaken hacklemeye başladım ve elimde hic bi telefon ev de hic bilgisayar yoken de yaptım z sahdow sağolsun mantık sosyal mühendislik öğrendim daha sonrq telefonda root atarken github toolslarla sosyal mühendislik kullandım ve hacklemeye başladım genelikle çok calisan çok alır

Soulfly28192!sl?

Katılımcı Üye
20 Eyl 2021
352
95
21
Everywhere
Neden Intikam açisindan direkt Kullandigi Cihazi Kapatmayi viruslemeyi yada vb seyleri yapmayi dusunmuyorsunuz:)
riskli çünkü eğer o şimdi bir şey yaparsa çok şüphe çeker onun yaptığı anlaşılabilir.ve wp hesabı çalma bi suç değil diye biliyorum polise gitsen aranızda çözün der mesela ama adama rat atıpta telefonunu kaparsan en iyi ihtimalle para cezası öder ve o suçu işlediğin bilgisayara el konur

{Unk}

Üye
21 Eyl 2021
70
22
15
Zor diye bişi yok sadece kendini kandırabilirsin ben 13 yasındaken hacklemeye başladım ve elimde hic bi telefon ev de hic bilgisayar yoken de yaptım z sahdow sağolsun mantık sosyal mühendislik öğrendim daha sonrq telefonda root atarken github toolslarla sosyal mühendislik kullandım ve hacklemeye başladım genelikle çok calisan çok alır
Eywallah abi Bu onerini sevdim , Umarim birgun Sizin gibi olabilirim yani karakter acisindan degilde , bilgi acisindan , Bende ogrenirim , Ve bir turlu vazgecemiyorum pes edemiyorum gibi , gene geri donuyorum bu islere :D

sefilbilo23

Katılımcı Üye
3 Tem 2021
411
132
20
Eywallah abi Bu onerini sevdim , Umarim birgun Sizin gibi olabilirim yani karakter acisindan degilde , bilgi acisindan , Bende ogrenirim , Ve bir turlu vazgecemiyorum pes edemiyorum gibi , gene geri donuyorum bu islere :D
dön ama sakın fazla ilerye gitme cunku bazılar ddos ve dos atarken hackledim diyip kendi internetini ağlatiyor bu yüzden girersen girme :D

MuhammedTr768

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
605
248
29
Merhaba benim 187 katılımcılı WhatsApp gurubun vardı. En güvendiğim arkadaşıma devretmistim ama gurubu çaldı ve guruptan attı. Nasıl geri alabilirim ?
Arkadaşınıza intikam amaçlı bir virüs oluşturup atabilirsiniz (APK) o yoksa iPhone çökerten kod ile yapabilirsiniz.

Zreaoz

Üye
21 Haz 2021
105
36
31
yaparsın sıkıntı etme kendini programlamada geliştir şimdilik hazır tool kullan sonradan kendi toollarını yaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.