Whatsapp Hesabım Ban Yedi

Stern46

Yeni üye
18 Haz 2019
14
0
Whatsapp Hesabım Ban Yedi Nasıl Açarım Bilmiyorum Mail Yolladım Şöyle Bir Cevap Geldi;

Hesap etkinliğiniz, Hizmet Şartlarımızı (http://www.whatsapp.com/legal/#terms-of-service) ihlal ettiği için hesabınızı devre dışı bırakma hakkımızı kullandık. Hesabınızla ilgili çok sayıda şikayet aldık ve kullanıcılarımızın gizliliğini korumak adına şikayetler hakkında size daha fazla bilgi veremiyoruz.

Şu anda bu konuda başka bir yorum yapamıyoruz.

Ne Yapacağımı Bilemiyorum Lütfen Yardım Ederseniz Sevinirim Size Zahmet Hayırlı Günler Dilerim.

CrazyExelans

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
920
5
104
Burning Hâll
Merhabalar, daha önce kuralları ihlal edebilecek tarzda şeyler yaptınız mı whatsappta? yoksa hiçbirşey yapmadan mı oldu bu?
Eğer yanlış geldiğini düşünüyorsanız muhtemel sebepler şunlar olabilir;

1--> Daha önce başka bir yerde paylaştığınız bilgilerinizi kullanıp, sizin numaranızla "başkaları" birşeyler yapmış olabilir.
2-->WhatsApp GB+ gibi uygulamalar kullandınız mı, veyahut indirip kurmaya çalıştınız mı? bunlardan dolayı da sistem otomatik banlamış olabilir.
3--> Son seçenek ise Yanlışlıkla sistem banı yemiş olabilirsiniz. WhatsApp Support'ta "haksız yere,gereksiz yere ban yedim" gibisinden sorununuzu bildirebileceğiniz bir yer olması lazım, oradan iletişime geçerek banınızın kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Benim tahmin ettiklerim bunlar, farklı sebeplerden de kaynaklanıyor olabilir, işin ehli bir arkadaşımızın cevaplaması biraz daha yardımcı olacaktır size, iyi forumlar.

Stern46

Yeni üye
18 Haz 2019
14
0
Merhabalar, daha önce kuralları ihlal edebilecek tarzda şeyler yaptınız mı whatsappta? yoksa hiçbirşey yapmadan mı oldu bu?
Eğer yanlış geldiğini düşünüyorsanız muhtemel sebepler şunlar olabilir;

1--> Daha önce başka bir yerde paylaştığınız bilgilerinizi kullanıp, sizin numaranızla "başkaları" birşeyler yapmış olabilir.
2-->WhatsApp GB+ gibi uygulamalar kullandınız mı, veyahut indirip kurmaya çalıştınız mı? bunlardan dolayı da sistem otomatik banlamış olabilir.
3--> Son seçenek ise Yanlışlıkla sistem banı yemiş olabilirsiniz. WhatsApp Support'ta "haksız yere,gereksiz yere ban yedim" gibisinden sorununuzu bildirebileceğiniz bir yer olması lazım, oradan iletişime geçerek banınızın kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Benim tahmin ettiklerim bunlar, farklı sebeplerden de kaynaklanıyor olabilir, işin ehli bir arkadaşımızın cevaplaması biraz daha yardımcı olacaktır size, iyi forumlar.
Peki Bu Hesap Açılırmı? Yoksa Tek Seçenek Numara Değişikliğimi?

Tyriont

Yeni üye
29 Eyl 2019
11
0
From Hell
Daha önce her hangi bir ban yemiş miydiniz yoksa ilk defa mı oluyor? Eğer ilk defa ban yediyseniz:
- WhatsApp Destek Ekibine mail göndermeyi deneyin. Bir mail gönderdiğinizi söylediniz, destek ekibi geri dönüş yapsa bile siz herhangi bir mail göndermeyin. Çünkü destek ekibi kısa süre içinde birden fazla mail alırsa mailleri spam olarak algılayıp bir daha geri dönüş yapmayabilir.
Kapanma sebebi olarak,
- Eğer ki sanaldaysanız ve yakın zaman içinde herhangi biriyle tartıştıysanız WhatsApp hesabınıza kapatma formu basarak sizin WhatsApp erişiminizi engellemiş olabilir. Dediğim gibi Destek ekibine çok fazla mail göndermeyin. Çünkü hesabı açma ihtimaliniz varsa bile bunu farkında olmadan engelleyebilirsiniz.
Bir süre sonra eğer ki numaranız hala açılmazsa herhangi bir fake numara programından fake numara alabilir veya sosyal mühendislikle kalıcı +90 numara çekebilirsiniz. En kötü ihtimalle yeni bir hat alabilirsiniz :/ . İyi Forumlar...

Stern46

Yeni üye
18 Haz 2019
14
0
Daha önce her hangi bir ban yemiş miydiniz yoksa ilk defa mı oluyor? Eğer ilk defa ban yediyseniz:
- WhatsApp Destek Ekibine mail göndermeyi deneyin. Bir mail gönderdiğinizi söylediniz, destek ekibi geri dönüş yapsa bile siz herhangi bir mail göndermeyin. Çünkü destek ekibi kısa süre içinde birden fazla mail alırsa mailleri spam olarak algılayıp bir daha geri dönüş yapmayabilir.
Kapanma sebebi olarak,
- Eğer ki sanaldaysanız ve yakın zaman içinde herhangi biriyle tartıştıysanız WhatsApp hesabınıza kapatma formu basarak sizin WhatsApp erişiminizi engellemiş olabilir. Dediğim gibi Destek ekibine çok fazla mail göndermeyin. Çünkü hesabı açma ihtimaliniz varsa bile bunu farkında olmadan engelleyebilirsiniz.
Bir süre sonra eğer ki numaranız hala açılmazsa herhangi bir fake numara programından fake numara alabilir veya sosyal mühendislikle kalıcı +90 numara çekebilirsiniz. En kötü ihtimalle yeni bir hat alabilirsiniz :/ . İyi Forumlar...
Bilgilendirdiğin İçin Teşekkürler 😊

Onu ben net olarak bilemem fakat ilk defa yediğiniz için veyahut yanlışlıkla/haksız yere ban yemiş olabileceğiniz için büyük ihtimalle kalıcı bir ban değildir, açılır diye düşünüyorum.
Sağol Teşekkür Ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stern46

Yeni üye
18 Haz 2019
14
0
Kapanma sebebi olarak,
Eğer Önerebileceğiniz Fake Numara Alma Uygulaması Varsa Söylersen Sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.