Whatsapp'ta İhbar Dönemi Başladı!

'Aspect

Basın&Medya Ekibi
29 Şub 2020
756
10
Whatsapp'ta İhbar Dönemi Başladı!

Facebook'un bünyesine kattığı mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yakın zamanda ihbarlama özelliği geldi. Bu özelikle birlikte artık kullanıcılar, WhatsApp geliştiricileriyle doğrudan iletişime geçebilecek.

UHpeFy.jpg


Bu özellikten önce kullanıcılar, WhatsApp ile e-posta yöntemleri gibi daha dolaylı yollardan iletişim kuruyordu. Şimdi ise yukarıda belirttiğimiz gibi kullanıcılar, yaşadıkları sorunları yada uygulamada buldukları sorunları kolaylıkla geliştiricilere bildirebiliyor.

iK3F6O.jpg


Bununla birlikte WABetaInfo tarafından keşfedilen bu özelliği kullanabilmek için ise beta sürümünde WhatsApp Ayarları> Yardım> Bize Ulaşın bölümünü bulmanız yeterli.

Ek olarak ihbarınızı geliştiricilere bildirdiğinizde WhatsApp tarafından bir gruba eklendiğinizide söylemekte fayda var. 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.