Who Hacked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayal-et06

Uzman üye
23 Ağu 2011
1,080
10
ankara
tebrikler. bak işimizle değil nelerle uğraştık bir iki gündür sessiz kaldık.
samurai sadece işine odaklandı yine patlattı bombayı.

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
tebrikler. bak işimizle değil nelerle uğraştık bir iki gündür sessiz kaldık.
samurai sadece işine odaklandı yine patlattı bombayı.

Ben daha çok gündeme odaklanıyorum.
Gündem de ne varsa ona göre bişeyler yapıyorum.
18 Martta kurdistan.in , İran Azerbaycan'a nota verdiğinde devlet sitesini hackledim . Bugün de milliyette bu fok balıklarının öldürülmesiyle ilgili bi yazı okudum çok etkilendim gereğini yaptım.
Amacımız bu olmalı zaten bizim gündeme göre iş yapmalıyız.

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
Ben daha çok gündeme odaklanıyorum.
Gündem de ne varsa ona göre bişeyler yapıyorum.
18 Martta kurdistan.in , İran Azerbaycan'a nota verdiğinde devlet sitesini hackledim . Bugün de milliyette bu fok balıklarının öldürülmesiyle ilgili bi yazı okudum çok etkilendim gereğini yaptım.
Amacımız bu olmalı zaten bizim gündeme göre iş yapmalıyız.

Ozaman gündemde olan siyasal olaylara göre bir saldırı yapsan dahada sevindirici olur şuan gündemde olan ney 4+4 değilmi yani bu bir okadar geleceksizlik için yapılan yanlışlık

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
Ozaman gündemde olan siyasal olaylara göre bir saldırı yapsan dahada sevindirici olur şuan gündemde olan ney 4+4 değilmi yani bu bir okadar geleceksizlik için yapılan yanlışlık

O konuda elim kolum bağlı kendi devlet sitemi hacklemem gerekecek bende prensipte bunu doğru bulmuyorum.
Bu olaydan bende rahatsızım dediğim gibi ama çözümü başka yollarda aramak lazım.
Ben bu işi protesto etmek amacıyla mebi hacklesem yarın adım pkklı hacker olarak yansıtılır sanalda :)

gringoxx

Katılımcı Üye
26 Ağu 2011
484
0
.
sende haklısın zaten bunu sanalda değilde reelde ilerletmek daha doğru olur kolay gelsin sağolasın.

metinmercan

Kıdemli Üye
1 Ocak 2012
2,594
18
İstanbul
isik2p.gif
Tebrikler
isik2p.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.