#WhoAmI Dersleri#Bina Işıkları[HACKED]#

9 Ara 2017
101
0

Herkese Merhabalar Arkadaşlar Bugün Sizlere Who Am I filminden bir sahne olmuş olan bina ışıklarının hacklenmesi olayını sizin Nasıl yapacağınızı anlatacağım eğer böyle daha çok konu gelmesini istiyorsanız beğendim buttonuna basabilirsiniz hazırsanız başlayalım...
Şimdi bu sahneyi hatırlamayanlar aşağıdaki video izlesinler
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nrdYNgntGUA[/ame]
(2.53 Başlatın)
Evet arkadaşlar Bünyamin kardeşimizi izledikten sonra konuya devam edebiliriz:)
Hacılar olay şu şimdi burada bir donanım aracı var bu araç tüm binaya elektrik veren makinaya erişiyor yani bildiğin makinaya sızıyor benim burada anladığım o yani :)
Sisteme sızdıktan sonra Sistemdeki şalterlerin 0 - 1 yazdığı dosyaların olduğu kısmı kendi 0-1 komutları ile değiştiriyorlar.
Saten orada belki görmüşsünüzdür we kill animals yazıyor terminalde işte o yazılar sanırım 0 ve 1 ler ile kodlanmış bazıları saten yapıyor görüyorum 1 ve 0 lar ile falan silah resmi yazı falan yazıyorlar

1 ve 0 terimini ne demek bilmeyenler ise şöyle anlatılabilir
1 açık 0 ise kapalı anlamına geliyor yani binanın bazı yerleri 1(açık) iken bazı yerleri 0(kapalı) sonra bilgisayarı ile bağlanıyor o makinaya işte orada yazmış oldukları yazıyı o dosya ya koyuyor ve enter basıp manzarayı izliyor.ulen Bünyamin :)
Peki siz bunu Nasıl yapacaksınız ?
Bunu yapmak biraz zor olabilir ve daha doğru düzgün donanım aracını bilmiyoruz
Bilen varsa yorumlara yazarsa sevinirim:)
Bizim yapacağımız olay biraz daha farklı biz bu işi ip anahtarı ile yapacağız arkadaşlar
Saten ışıkları hacklemenin bir çok yolu var sadece yaratıcılığınız bilgi ve tecrübenize bağlı o kadar :)
ip anahtarı yazarsanız Google resimleri bulabilirsiniz bu arada resim atamıyorum çünkü pc bozuldu şimdilik affedin :) tableten yazıyorum..!
İp anahtarı ile hacklesem için şu konuya bakabilirsiniz
http://www.turkhackteam.org/elektrik-elektronik/1584819-bina-isiklari-hackleme-yontemi.html
Bu yöntemi biliyordum fakat bu forumda anlatılmış saten yazmaya üşendim :)
Tableten yazmak zor oluyor da hele benim tabletten her neyse arkadaşlar umarım konuyu beğenmişsinizdir herkese iyi akşamlar :)
:yo:yo:yo

Son düzenleme:
9 Ara 2017
101
0
Çok iyi bee, teşekkürünü verdim dostum
Ha bir de bu film muazzam bir şey ya

Teşekkürler :)

Arkadaşlar bundan sonra hangi konuyu anlatmamı istersiniz
BND hacklenmesi mi
Nazillerin hacklenmesi
Elektirikler hacklenmesi
Televizyon kanalının hacklenmesi şu borsa programında :)
Okul sunucusunun hacklenmesi
...?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alzhe01

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
661
5
10ehzlA
Arkadaşlar bundan sonra hangi konuyu anlatmamı istersiniz
BND hacklenmesi mi
Nazillerin hacklenmesi
Elektirikler hacklenmesi
Televizyon kanalının hacklenmesi şu borsa programında :)
Okul sunucusunun hacklenmesi
...?
televizyon kanalı sonrasında ise okul sunucusu olabilir :)
konu iyi olmuş ellerine sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.