Win32CreateLocalAdminUser programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

shergar5555

Katılımcı Üye
14 May 2009
728
0
keşke bilseydim :=)
Win32CreateLocalAdminUser diyede bilinen m e t a sploit framework-3.2yi indirdim ama kurulumda hata veriyo. aynen yazıyorum: ''Windows belirtilen aygıta, yola veya dosyaya erişemedi. öğeye erişmek için gereken izinleriniz olmayabilir.'' bu kunuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan görüş ve önerilerinizi bekliyorum. daha öncesinde bu tür sorunla karşılaşmamıştım.
 
Son düzenleme:

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
3
37
Antalya
Antivirüs'ünü Devre Dışı Bırak Yahut Kaldır..Programı İndir Kur..Snra Antivirüsü Kur.. Antivirüs Zararlı Gördüğü Bir Bölümü Silmiş ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.