Win8 Başlat Menüsü ( Ben Buldum )

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Merhaba ArkadaşLar Win8 Çok Tutuldu Ama Herkes Geri Win7 Yaptı Pc'lerini Ve Sizlere Şimdi Win8 Start'ı Sunuyorum

Kendim Yaptım %100 Bana Ait Bir Sürüm Ücretsiz MilyonLarca İnsana Beleşe Veriyorum .

Windows Bana Mesaj attı Kardeş dedi O kadar Uraştık ettik yaptık Hiç kimse Kullanmıyo Bize Bi Akıl ver dedi.

Tabi Bende Dedim. Bilgisayar Var Olalı Başlat Menüsü Var Sen Koymazsan Başlat Menüsünü y*arrmı kullanır Millet dedim

Onlarda Walla haklısın birader felan İşte Yaptırdım Onlara =)

Tabi Bu Espiriydi Olayın Gerçeğine Gelirsek Windows'un Sitesinden Parayla Aldım
Sonra Kendim UploandLayıp Sadece Sizlerle Şuan Paylaşmak İstedim .

Win8-Start (nefestoo)

Orginal Sitesi İndirdiğim yer .

Start8 for Windows® 8 - Bringing back the Windows Start menu

Bi teşekkürü Esirgemeyin .

turkhackteam.net/nefestoo
facebook.com/nefestoo

Moderatör tarafında düzenlendi:

senama

Yeni üye
3 Ağu 2008
17
0
programın rar şifresi vermemişsin, İnsansan adama sorarlar................ anladın?

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Arkadaşlar kusura bakmayın unuttuk walla ilk defa paylaşım yaptım
İyi Oldu aslında tecrübe kazanmış oldum
Sizlerde kusura bakmayın

psw: nefestoo

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Kardeş Onu Yapamıyoz İşte :S
E-Posta İle Şifreyle Oluyo .

1'de Ben Kendim Aldığım Halde. Hiç Hatırlamıyom Şifreyle Kurduğumu =)

Walla Kurdum Kuralı Hiçbişey Demedi.
500 Kişiden Fazla Kullanan Oldu Bu Verdiğim Dosyayı.

Yapman Gereken Şunlar

Başlat Menüsünü Yanlış Kurduysan Olabilir. Onu Kaldırıp Tekrar Kur Kardeş.

İlk Proğramı Açıp En Üsttekine Tıkla

Sonra Hangisini Yapmak İstiyorsan Seç

Burdanda Windows 7 'yi Seç

[/COLOR]

Sadece 10 Saniye Sürmeden Kuruluyor. İlk Baştakini Seçip Enter Dediğim Anda Başlat Menüsü Gelmiş Bile.
Hatta Enter Yapmandan Proğramda Yatığında Bile Oluyor.
Enter Tuşuna Basıncada Pencere Kapanıyor.

[/COLOR]

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Eyw Kardeşim Güle Güle Kullan Bi Sorun Çıkmaz. 5-6 Ay Kullanma Süresi Var.
O Zamana Kadar Bilgisayara Kaç Tane Format Atılır. =))

Tüm Herkes En Ufak Sorun Yaşarsa Arkadaşlar Konunun Altına Yada Bana Mesaj Atarak Ulaşabilirsiniz.
Herşeyi Çözeriz Burası TurkHackTeam =)

71fenasi

Yeni üye
26 Eyl 2009
37
0
SANA Bİ CEVAP VEREYİM O y..rranı münasip biryerine benimkiyle birlikte skrım anladınmı İT o kırmızı renkli olana dikkat edin Tabi Bende Dedim. Bilgisayar Var Olalı Başlat Menüsü Var Sen Koymazsan Başlat Menüsünü y*arrmı kullanır Millet dedim

eto374

Yeni üye
1 Eki 2012
1
0
Slm Ben Wi8 Kurdum Ama Ekran Kartını Ana Kart Bi Türlü Bulamıyorum vyea indiriyorum desteklenmıyor Diroyr Nefestoo Kardeşim Ekran Kartınıda Söylersen iyi olur Saygılarımla.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft

teşekkürler ellerine sağlık

Eyvallah Arkadaşlar Ben Teşekkür Ederim.

başlat nenüsü linki silinmiş

Linkler Güncellenmiştir.

ayrıca bu win 8 pro değil sadece 8

Kardeş Ben Sizi Kandırıyorum Aslında Bu Windows 95 =)

Slm Ben Wi8 Kurdum Ama Ekran Kartını Ana Kart Bi Türlü Bulamıyorum vyea indiriyorum desteklenmıyor Diroyr Nefestoo Kardeşim Ekran Kartınıda Söylersen iyi olur Saygılarımla.

Kardeş Türkçe Konuşsan Anlıcamda Yabancı Dil Pek Bilmiyorum Malesef :(

Buraya Bakmanı Öneririrm.

http://www.turkhackteam.net/program...driver-bulucu-crackli-full-unible-driver.html

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.