Winamp PRO 5.55 Build 2405 Multilang

byilhan

Uzman üye
21 Ağu 2007
1,035
3
Nereye
SafeRedirect.aspx


Winamp PRO 5.55 Build 2405 Multilang

En popüler müzik çalarlardan biri olan Winamp, yeni sürümünü duyurdu. Geliştiriciler, Winamp 5.55 build 2405'i yayınladılar ve değişiklikler konusunda kimsenin anlamayacağı milyonlarca teknik maddeye ek olarak bir de varsayılan dil paketlerine Türkçe'yi de ilave ettiklerini açıkladılar.

En iyi müzik player olan Winamp bu son sürümüyle tüm hatalardan temizlenerek mükemmel hale getirilmiş. İnternetten müzik dinleyebişme,hızlı cd yakma teknolojisi ve daha birçok yeni özelliğiyle göz dolduruyor.

SafeRedirect.aspx

http://rapidshare.com/files/212112392/WnmpProv555MltlngalIncl.Keymaker.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.