Windows 10 Lisanslama-Orjinal Yapma (Programsız)

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,120
18
-
Windows 10 Lisanslama-Orjinal Yapma (Programsız)
Windows 10’u lisanslamak için bilgisayarınızda bulunan cmd ekranına 3 satır kod girmeniz yeterli. Anca verdiğimiz işlem sadece pro sürüm için geçerlidir. Ağırlık olarak pro sürüm kullanıldığını varsayarak sadece tek lisans veriyoruz. İlerleyen zamanlarda diğer sürümlerlede ilgili windows 10 lisans anahtarı sunulacaktır…

Cmd’ye nasıl ulaşırsınız ?
1. Sol altta bulunan başlat butonanu sağ tıklayıp Komut İstemi(Yönetici) seçeneğini çalıştırabilir.

2. Arama ekranına cmd yazarak, çıkan siyah ikonlu öğeye sağ tıklayıp YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞTIR seçeneği ile çalıştırabilir.

Cmdye Yönetici İzinleri ile ulaştıktan sonra aşağıdaki satırları teker teker yazınız...


Kod:
slmgr /ipk W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX

slmgr /skms kms.xspace.in

slmgr /ato

exit

sCeAg3s.jpg


C0msGGr.jpg
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.