Windows 11 Hakkında Görüşleriniz Neler ??

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Öncelikle Merhaba Microsoft biliyorsunuzki windows 10 dan başka işletim sistemi çıkmayacağını kamoyuna duyurmuştu. fakat bu gün windows 11 iso dosyası sızdırıldı ve geliştime aşamasında. microsoft windows 11'i Haziran ayında Sunucak.
windows 11 Hakkındaki Düşünceleriniz neler ??
sizce başarılı olacakmı ??

h4ck3rz

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
481
182
technopat yayın açıp incelemiş arkadaşlar. İsteyen inceleyebilir(reklam değil bilgi amaçlıdır:)

Yayını izledim windows 11 güzel duruyor ancak, yeni olduğu için bir çok hata ve düzensizlik olucaktır. Güncellemelerle düzelir tabiki ama bir süre daha windows 10 kullanmaya devam:)

'Türk

Moderasyon Ekibi Direktör Yard.
5 May 2020
2,296
1,291
K E R K Ü K
onca ülkeden tomarca mühendis çekiyorlar bir zahmet güzel yapsınlar.
görüntüler doğru ise rami 16 gb'a yükseltmenin vakti gelmiş.

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,628
274
Şahsen çok beğenmedim bir çok konuda tam düzenleme yapılmamış sadece görsel olarak güzel ama windows 10 arayüz update gibi olmuş

blacksmt

Uzman üye
27 Haz 2020
1,098
214
CyberKeTa
Kullanış olarak linuxun bazı sürümlerine ozenilmis gibi alt taraflar felan ben şahsen o tür sevmiyorum belki eskilere alistigimindandir ki sevsemde hemen kullanmaya başlamam biraz zman geçsin ki sorunlar ortadan kalksın bunların dışında renkler arka planlar güzele benziyor.

15 Ocak 2021
239
70
herzaman her yerde
Microsoft'un 24 Haziran'da tanışacağımızı müjdelediği yeni işletim sistemi Windows 11'in ISO dosyası ortaya çıktı. Bunun üzerine pek çok sosyal medya kullanıcısı işletim sistemiyle ilgili görüşlerini bildirdi. Bizler de bu görüşlerden bazılarını sizler için derledik.

Son günlerde birden adını sık bir şekilde duymaya başladığımız Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 11, bugün sürpriz bir şekilde ortaya çıktı. İşletim sisteminin ISO dosyası SIZDIRILDI ve pek çok kişi yazılımı bilgisayarlarına kurmaya başladı. Yeni işletim sisteminin tasarımına ait pek çok görsel de karşımıza çıkarken sosyal medyada da Windows 11'in fazlasıyla konuşulmaya başladığını gördük. ayrıca windows11 ıso dosyası sızdırlımş

Son düzenleme:

Yusuf Cemal

Yeni üye
17 Mar 2021
23
7
Sanki Win10'un modernleştirilip sunulmuş ve videolarına bakınca biraz MAC'a benzemiş gibi geldi
bence Win10'a güncellemeyle getirebilirlerdi

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
891
55
word.exe
Biraz tasarım olarak MacOS'a benzemiş ama ben çok beğendim sade ve çok zarif durmuş. Açılış sesini de dinledim, alt ızgaranın ortalanması falan müthiş durmuş bence ayrı bir hava katıyor kullanınca.

KΛRΛ

Uzman üye
26 Mar 2018
1,233
202
Tasarım ne onun hakkı kalsın ne onun der gibi biraz ondan biraz bundan kullanalım demişler :)
Ayarlar ve denetim masası olarak çift besleme devam 😏

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.