winDows BaşlarKen pc reS atıyo ? ? ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Ağu 2008
242
0
Isınma dan kaynaklanıo genellikle resler fakat pc yi yeni actım . 3 kere üst üste windows başlarken ( Windows xp simgesiyle dönen yeşil simge) res attı. Fişi cekip bida başlattım . Bidaha olur diyede fikirlerinizi almak istedim.

yardımalr için şimdiiden teşekkürler.

tayfun_028

Üye
2 Nis 2009
100
0
bilgisayar açılırken f8 e bas güvenli modda açmayı dene büyük bi ihtimal açılır bilgisayar ondan sonra belgelerini d ye at bas formatı gitsin

oN_nEt

Yeni üye
12 Mar 2009
35
0
arkadasım bence
1.ram den kaynaklana bılır
2.sıstemde saglam vırus war (foooool.exe , explorer.exe , cqxj.exe , 0bcobed.exe , gibi bırde aoutrun.inf war en kotusu o zaten vırusun ıcerıyı

[AutoRun]
open=cqxj.exe
shell\open\Command=cqxj.exe

bence guvenlı modda ac veya PC acıldıgında vırus taraması yap anti vısur olarakda panda 2008 internet sceruty tavsıye edıyorum

16 Ağu 2008
242
0
Antivirüs prg olarak avast kullanıorum . Fakat rahat kullanabilcegim bi prg ram bulamadım. Kasperde key sıkıntısı yaşadım , Nod 32 de uyarı felan almadım için virüslerden haberim olmadı ve pc virüs doldu , avast internet sitelrinde güvenli olmayan yerde uyarı veriyo .

Pandayı kullanmadım . Önerileriniz neler? Sistem özellikelrini sölemeye gerk varmı bilmiorum ama yazım yinede ;

Intel P4 3.0 Ghz
1 Gb RAM
Nvidia geforce 7100 gs 128 mb

. . . . . .

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
AVG 8.0 Kurr Pc'ni Bi GüzeL Tarat.. Daha Snra Antivirüsü Devre Dışı Bırak comboFix'i Kur Onlada Bi Tarat..! Daha Snrada nod32 kur pc'ne zaten virüs girmemesi gerek pc'ne.. + nod32'nin fix'ini deiL.. full sürümleri war sitede onlari kullan.. olmazsa sana 3 günde 1 seriaL veririm sorunun kalmaz :)

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Username: EAV-03092826
Password: 4jbk4hscct

Username: EAV-14464191
Password: 7jwwat5h7a

Username: EAV-14222090
Password: skcrhbeuwf

aL Dostum güle güle kullan ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.