Windows Bilgisayarınızı Konuşarak Kontrol Edeceksiniz!

Anonxy

Yeni üye
27 Ağu 2019
3
2
Bir Şirketten İş Teklifi Almıştım (Giyim Sektörü Üzerine bir Şirket) Bundan Aylar Öncesinde Aslında Tam olarak bir teklif değildi neyse ki Görüşmeye gittiğimde Danışmanın sürekli bir şeyler yazdığını ve bundan hiç hoşnut kalmadığını gördüm ve o an aklıma böyle bir yazılım projesi geldi O günden sonra zaten aklımda Algoritmayı oluşturmaya başlamıştım, Bana neler Yapabildiğini Anlat Deyince ben de işinizi kolaylaştırabilecek her şeyi yapabilirim yanıtını verdim bunun üzerine örnek vermemi istedi, Bilgisayarınız ile Konuşarak Tüm İşlemlerinizi yapabilirsiniz deyince Yüz ifadesi oldukça değişti.. Son 1 Haftadır Bu Proje Üzerine Çalışıyorum, Projenin Kesinliği %100 lakin Bazı Problemler var. Şuan Hem Sohbet Edebiliyorum Hem de Bazı İşlemlerimi Yaptırabiliyorum projemi açtıktan sonra hiç bir şekilde Fiziksel bir temas gerçekleştirmiyorum. Bana Şu Filmi Aç Ya da Şuraya bunları yaz onu bunu yap gibi küçük komutları yapabiliyor. Bir Nevi Deneme Yanılma Yöntemi ile Gelişen Bir Yapay Zeka Algoritmasına Sahip Proje Tamamen Bitmiş Değil, Bitirdiğimde yani ne zaman bitiririm bilemiyorum sürekli güncel tutuyorum artık bir kaç ay sonra mı yıllar sonra mı bilemem ama proje bittiğinde Demo Halini Burada yayınlarım. Lütfen Düşünce ve Fikirlerinizi Beyan Ediniz. Özellikleri hakkında detaya girmeyeceğim Sorularınız varsa Sorabilirsiniz :)

Video Linki :

https://yadi.sk/i/LneMbJ48BS6_1Q

Son düzenleme:

xMstfx

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
424
1
bana bu programı atabilirmisin acaba özelden bende denemek istiyorum yani küçük özellikler olsada ilgi çekiyor atarsan mutlu olurum :)

9 Ağu 2022
78
61
Merhaba, nihayet aradığımı buldum. Bu programa benden çok, genç bir arkadaşım sevinecek. Zira o bir özürlü, omurilik felçli tamamen yatağa bağımlı hareket edemiyor. Sadece mausu sağ eli ile mauspet te gezdirebilecek kadar hareket ettirebiliyor. AMA MAALESEF SAĞ-SOL TIKLAMA YAPAMIYOR. Çene hareketleri var (kısıtlı da olsa) ben de ona modifiye edilmiş bir maus yaptım halen kullanmaktadır. Tıklama olayını ısırarak yapmakatadır. Şimdilik idare ediyor benim özel olarak yaptığım ağız tıklama modülünü sık sık değiştirmem gerekiyor. Bu konuda beni bilgilendirir yardımcı olursanız sevinirim. Arzu ederseniz özelden yazarak daha detaylı bilgi de verebilirim. Ben foruma yeni üye oldum. Kuralların tamamını bilemiyorum. Örneğin bu konuda youtube kanalımda çalışmalarımı paylaştım. Teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Kruvazör

Yazılım Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,722
2,536
Wrong Side Of Heaven
Merhaba, nihayet aradığımı buldum. Bu programa benden çok, genç bir arkadaşım sevinecek. Zira o bir özürlü, omurilik felçli tamamen yatağa bağımlı hareket edemiyor. Sadece mausu sağ eli ile mauspet te gezdirebilecek kadar hareket ettirebiliyor. AMA MAALESEF SAĞ-SOL TIKLAMA YAPAMIYOR. Çene hareketleri var (kısıtlı da olsa) ben de ona modifiye edilmiş bir maus yaptım halen kullanmaktadır. Tıklama olayını ısırarak yapmakatadır. Şimdilik idare ediyor benim özel olarak yaptığım ağız tıklama modülünü sık sık değiştirmem gerekiyor. Bu konuda beni bilgilendirir yardımcı olursanız sevinirim. Arzu ederseniz özelden yazarak daha detaylı bilgi de verebilirim. Ben foruma yeni üye oldum. Kuralların tamamını bilemiyorum. Örneğin bu konuda youtube kanalımda çalışmalarımı paylaştım. Teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.
hocam masraflı olacaktır fakat beyin bilgisayar arayüzleri konusunda bilginiz varsa bu yollardan belki arkadaşınızı rahat ettirebilirsiniz.

+ olarak bu konuda konuşmak isterseniz dm kutum açık.

9 Ağu 2022
78
61
Merhaba, çok açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim. EEG,EKG ve EMG sensörleri ve yükselticiler çok pahalı. Özürlü arkadaşım bunları alamaz ayrıca da bunları kullanmak için yardımcı olacak kimsesi yok sadece yaşlı bir annesi var ve de o sadece maus tıklama aparatını ağzına veriyor, iş bitiyor. Neyse şimdilik idare ediyor. Teşekkür ederim. Size özelden yazacağım ama DM ne demek bilmiyorum. Veya yazacaklarımı ve vereceğim youtube linkleri gurupta sıkıntı olmaz ise genelden de paylaşabilirim. Hatta ileri zamanlarda KOD (MCU tarafına assembly PC tarafına VB.Net 2010 express editition) paylaşacağım.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.