Windows windows iso inmiyor

eskehacettepe

Katılımcı Üye
16 Şub 2019
804
1
selamün aleyküm ben turbobitden dosya indiriyorum ama inmiyor takılıyor yavaş iniyor linkini versem düzeltebilrimisiniz hızlı inmesi için Turbobit.net | Unlimited and fast file cloud başka link ayarlama şansınız varmı?
arkadaşlar dosya inmiyor başka link ayarlayabilirmisiniz rica etsem
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

TaoLao

Anka Red Team Junior
4 Ara 2020
502
98
/etc/shadow#
Merhaba, turbobit insanların premium satın alması için bilerek yavaşlatıyor, ayrıca orijinal windows indirmeye özen gösterin, buyrun kendi sitesi: TIKLA İyi forumlar.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.