Windows Makinemizi nasıl koruruz?

thefirvon

Üye
29 Haz 2022
129
26
Merhaba arkadaşlar, Windows makinemi nasıl iyi bi biçinde korurum ve bişey yüklediyimizde , yüklenen pdf exe'yi nerede taradıp virus varmı yokmu kontlör ede bilirim.

Şimdiden Teşekür ederim
 

alaboratuna

Yeni üye
28 Nis 2023
34
15
los pollos hermanos
Windows defender genelde yeterlidir ancak linux koruması bekleme. Antivirus uygulaması falan kur ve bilinçli bir şekilde internette gez.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.