Windows Vista mı İstiyorsunuz Xp nizi Vista ile degiştirin

hakan2002

Katılımcı Üye
4 Ara 2006
255
4
mannheim
Programımız Windows Vista İşletim Sistemini merak edenler için biçilmiş kaftan.
Henüz bu işletim sistemini satın almadan Windows Vistanın tadına bu programla bakabileceksiniz.
Programı kurdu unuzda windows XP işletim sisteminizin tamamiyle Vista temalarına dönüştügünü göreceksiniz.
Kullanılması son derece basit olan bu programın en güzel yanının bedava ve türkçe olması.
Şahsen ben şu anda kullanıyorum ve görüntü olarak çok be endim.
İstedim ki; benim tatmış oldu um bu görüntü ziyafetinini sizlerde tadın.
Program tamamiyle freeware (bedava) olup, register işlemi filan gerektirmemektedir.
Umarım benim sevmiş oldu um bu programı sizlerde seversiniz.
Aşa ıda programın bende kurulu halinden sonra windows XP işletim sistemimin Vistaya dönüşmüş halini görmeniz için bazı örnek resimler ekledim, inceleyip kararınızı verin.
Bazı özellikleri:
* Xp işletim sistemi temasını Vista işletim sistemi teması ile de iştirir.
* Vista ikonlarını yükler.
* Vista arkaplan resmini yükler.
* Alt çubu u vista çubu u ile de iştirir.
* Üst kısıma ayrı bir çubuk ekler (MacosX benzeri)
* Menü yapısını ve görünümü de iştirir.
* Türkçe XP desteklidir.
* Kurulumuda [Select text color] Türkçedir.
* Bilgisayarınızı yavaşlatmaz.
* Herhangi bir casus yazılım içermez

Tikla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.