Windows Vista

hantala

Kıdemli Üye
20 Tem 2007
3,277
33
HER YERDEYİM VALA:D
selam arakadaslar bende vısta kullanıcısıyım...vısta için oyun lıstesı elınde olan war mı...yada forumda mevcutmu??cunku her oyunu calıstırmıyor bu vista...sole bıse duydum paylasıyım...xpde sistem olarak 9c modelı yuklu bulunuyormuş.vista ise bı ust modelı yanı 10.VİSTA DX 9c modelı sistemı yukledıgımız zaman xp gıbı kullanabılıyormusuz.yane en azından oyunları acabılıyormus.ama sıstem 9da kalmıyor.yıne 10 da oluyormus.sadece eksık dosyalar tamamlanıyormus.acaba yardım edermısınız?sıte veya bı lınk?

SEVENTÜRK

Yeni üye
25 Haz 2007
45
0
Evet Gerçekten Vistada Bunlar Var Ayrica Kullanici şifresi Varken Bilgisayari Açmak Istediğimizde Xp De Administator Yzip Ana Yönetici Olarak Girebiliyorduk Ama Vistada Bunu Yemiyor Ne Yapmaliyiz Saygilar Teşekkürler...

kagan_206

Yeni üye
23 May 2007
36
0
Adana
emeğine sağlık teşekkürler.linkler sabit te demişsiniz ben mi göremedim acaba tam yerini öğrenebilirmiyim teşkkürler...

bjkolcay

Yeni üye
5 Ağu 2007
8
0
kardeş paylaşım için teşkürde birçok insan xpyi öneriyo buna ne diyosun peki vistanın pcleri kastığını iddaa ediyolar...

zed_d

Yeni üye
31 Ağu 2007
8
1
cook saool walla ya iii oldugu bunları ögrendiğimiz bnde vistayı bitürlü sevememiştm malum xp den kopmak kolay değil gerci zamanında da win98 için böle konusuodk 1seneye xp de unutulur artk :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.