Windows XP: Live Edition 2

devidoff

Katılımcı Üye
22 Ara 2006
458
15
Turquie
14757779as9.jpg

Windowsunuz çöktüğünde önemli dosyalarınıza dönmek istediğinizde en büyük yardımcınız olan Windows XP: Live Edition 2.. Direkt Cd`den çalışan Xp Sürümü..
PC’nizini CD’den açın… Daha ne olsun…!!!!
ISO dosyasını CD’ye yazdırın… PC’niz CD’den açılsın..
Hepsi 51 Mb…

Böylelikle virüs ya da diğer nedenlerle Windows’a giremeyice, bununla windows’a gir.. verilerini kurtar… gerekiyorsa, hard disk’e format at… ve Windows XP kurulum CD’si ile baştan kur…

1140645431_winle6bn.jpg

 

ersoy77ersoy

Yeni üye
1 Eyl 2007
1
0
kardeş çok sağol eğer olursa işimize yarıcak
 

serbay123

Yeni üye
5 Ocak 2007
1
0
teşekkürler arkadasım ama yazılım nerde
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.