windows xp service pack 2 full paket

Öncelikle bir hatırlatma: Ben bu paylaşımı daha önce vermiştim. Sitedeki bakım onarım çalışmalarında silinmişti. Bu nedenle tekrar veriyorum.
Windows XP, birçoğumuzun kullandığı günümüzün en önemli ve en kullanışlı işletim sistemidir. Üzerine Windows Vista, xp sp3 gibi işletim sistemleri çıktıysa da XP sp2 nin üstünlüğü kaybolmadı. Her geçen gün de kullanımı artmaktadır. Bu derece yoğun kullanılmasının en önemli nedeni ise her türlü bilgisayarda çalışması ve bilgisayarı kasmamasıdır. İşte burada sizlerle 3 adet windows XP CD’si ile windows ile ilgili gerekli bilgileri paylaşacağım.
- Windows XP SP-2 orjinal Türkçe ürün cd si. Bu CD fabrika çıkışlı olup kesinlikle üzerinde oynama-modifiye yapılmamıştır. Kurulumda ya da sonrasında kesinlikle hata vermez. Çok az bulunan üzerinde oynama yapılmamış XP CD’lerindendir.
-Windows XP sp-2 kolay kurulum cd si. Bu CD’nin VGA’sı kırılmıştır. Kurulum sırasında şifre vb. istemez.Hiçbir ayar yapmanıza gerek yoktur. Bu cd XP yi hızlı kurmak isteyenler ile sürekli format çekenler içindir.
-Vista’dan XP’ye Geçiş CD’si. Bu CD Vista yüklü gelen ve xp kabul etmeyen bilgisayarlar içindir. Bu CD ile Vista işletim sisteminizi kolaylıkla XP’ ye çevirebilirsiniz.
- Windows’u 4 adımda orjinal hale getirmek; windows Home edition aktivasyon işlemi, windows keygen ve Windows XP Türkçe Dil Paketi gibi yararlı bilgileri resimli anlatımlar ile sizlere sunuyorum.

1- Windows XP Service Pack 2 İşletim Sistemi CD’si
Burada verilen üzerinde oynama - modifiye yapılmamış, fabrika çıkışlı tertemiz xp pro sp-2 cd sidir. İndirdiğiniz dosya nero ile yaratılmış bir disk kalıbıdır. İndirdikten sonra cd ye yazdırıyorsunuz. İçinde seri numarası vardır, fakat yanlışlıkla 2 seri numarası yazmışım. Doğru seri numarası: QVGHR - FJVKH - RBC3J - K9KGT - 7TQ2J
(bu seri numarası sadece bu cd içindir. Diğer xp cd lerinde geçerli olmayabilir)

http://rapidshare.com/files/91617002..._Pro.part1.rar

http://rapidshare.com/files/91630115..._Pro.part2.rar
http://rapidshare.com/files/91641937..._Pro.part3.rar
http://rapidshare.com/files/91652288..._Pro.part4.rar
http://rapidshare.com/files/91661945..._Pro.part5.rar
http://rapidshare.com/files/91602602..._Pro.part6.rar

2- Windows XP Service Pack 2 Modifiyeli Kolay Kurulum CD si.
Bu cd ile Windows u kurarken bios menüsünde boot ayarlarını yapıp başlattıktan sonra sadece windows’un kurulacağı bölümü göstermeniz yetiyor. CD windows u kurar. Dil, tarih bölge seçenekleri ile seri numarası işlemlerini kendi kendine yapar. Bu arada siz diğer işlerinizi yapabilirsiniz. Kesinlikle hata vermez kurulduktan sonra güvenle kullanabilirsiniz. Bu cd daha çok format işi ile uğraşan bilgisayar öğretmenleri, internet kafeler ya da format olayının sık yaşandığı ş yerlerinde veya evlerde kullanılabilir.
Yalnız bu CD’ yi bios menüsünden kurmazsanız olmaz. CD key ister ve avantajı olmaz. CD sürücüsüne takıp bilgisayarı yeniden başlatıp boot ayarlarını yaparak kurmanız gerekiyor.
Linkler:
http://rapidshare.com/files/93028355...imaj.part1.rar
http://rapidshare.com/files/93042058...imaj.part2.rar
http://rapidshare.com/files/93051929...imaj.part3.rar
http://rapidshare.com/files/93055788...imaj.part4.rar
http://rapidshare.com/files/93059427...imaj.part5.rar
http://rapidshare.com/files/93031646...imaj.part6.rar

3- VİSTA’DAN XP’YE GEÇİŞ CD’Sİ
Yeni alınan bilgisayarlarda -özellikle de laptoplarda-Windows Vista Sürümleri yüklü gelmektedir. Bu tür bilgisayarlara Vista yı silip XP yi yüklemek istediğimizde , Xp CD’si Bilgisayarın HDD sini tanımamaktadır.(‿Kurulumu yapacak hard disk bulunamadı ‿ hatası) Bunun nedeni ise mevcut XP CD lerinde Sata Driver’ların yüklü olmamasıdır. Toshiba Dizüstü bilgisayarlar dışındaki tüm bilgisayarların Sorunsuz olarak Vista’dan Windows XP Pro SP 2′ye geçişlerine olanak tanımaktadır. Sata hard disklere Windows kurmak için mutlaka windows xp yi modifiye edip yeni bir windows setup u oluşturmanız gerekmektedir.
Bu CD’yi ben modifiye ettim. Şu ana kadar verdiğim kişileri de sayarsak 100 e yakın sata hard diskli Vista yüklü bilgisayarı XP’ye çevirdi. Kurulumu aynen diğer XP CD’lerinin kurulumu gibidir. Onlardan farkı hata vermeden sata hard disklerde kurulabilmesidir.
CD Key: QVGHR - FJVKH - RBC3J - K9KGT - 7TQ2J
Linkler:
http://rapidshare.com/files/72273046...D_CD.part1.rar
http://rapidshare.com/files/72286577...D_CD.part2.rar
http://rapidshare.com/files/72296588...D_CD.part3.rar
http://rapidshare.com/files/72304678...D_CD.part4.rar
http://rapidshare.com/files/72311818...D_CD.part5.rar
http://rapidshare.com/files/72316190...D_CD.part6.rar

4- Dört Adımda Windows’u Orjinal Hale getirmek
Yukarıda verdiğim tüm XP CD lerini kurduktan sonra cd keyini birçoğunuz kullandığı için orjinal hale getirmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki linkte verdiğim orjinalleştirme olayı kesinlikle sorunsuzdur ve hata vermez. Tüm Windows güncellemeleri ile orjinal yazılımlarını yükleyip kullanabilirsiniz. Hatta işi abartıp Windows un sitesine kaydolup ürün orjinallik doğrulaması yapabilirsiniz. Ben sürekli doğrulama yapıp güncelleştirmeleri yüklüyorum. Bu sayede kullandığım Xp sorunsuz çalışıyor.(içindeki keygen.exe programında virüs yoktur.dosyanın isminden dolayı virüs programları virüs olarak görebiliyor fakat dosyanın tamamı temizdir.)

5- Adım adım Windows XP kurulumu
Kurulum exe dosyası şeklinde interaktif bir uygulamadır. Slayt şeklinde çalışır. Exe dosyası diye yazınca sakın virüs var diye düşünmeyin. Dosya temizdir. Şu ana kadar gördüğüm windows kurulumunu anlatan en güzel materyaldir diyebilirim.

http://rapidshare.com/files/93105576...li_anlatim.rar

6- Windows XP Home Edition Aktivasyon sorunu
Ellerinde Home edition CD si olup, orjinal olmayanlar, Home Edition’u kurduktan sonra XP nin aktivasyon istediğini göreceklerdir. Aşağıdaki dosya sadece Home Edition SP-2 nin aktivasyon sorununu çözecektir.

http://rapidshare.com/files/93113268...aktivasyon.rar

7- Windows XP Türkçe Dil Paketi
İngilizce XP Kullananlar , Modefiye edilmiş Yabancı dil XP kullananlar, Yurt Dışından Bilgisayar almış olanlar….Artık bilgisayarınızı tamamen Türkçe yapmanın zamanı geldi . Nasılmı, işte cevabı:
Buradaki dil paketi tam size göre.
Kurulum ve Kullanım
1- Setup a tıklayarak dil paketini kurun.
2- Kurulum bittikten sonra sistem robotu Windows u yeniden başlatacaktır.
3- Yeniden başladıktan sonra DenetimMasasından bölge ve dil seçeneklerine gelin. Gelişmiş menüden Türkçe yi tıklayın. (Bunu tüm bilgisayara uygula seçeneğine çentik atarak)
4. Artık Bilgisayarınız Türkçe olmuştur.
İşte Link:
http://rapidshare.com/files/74125119...y.Menden__.rar

Saygılarla ...
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.