WinMx* New Version

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@[email protected]@
program_winmx.jpgTÜRKÇE ANLATIMWinMX * Yeni Sürüm
Arama ve indirme müzik, film ve P2P ağlar diğer medya dosyalarını. WinMX Pro nesil dosyası bu verimli indirme müzik, film ve diğer medya dosyaları için optimize edilmiştir programı paylaşımı. Gereksiz, kaynak israf özellikleri herkes etkili ama dosya paylaşımı programından kullanımı kolay looking for WinMX Pro ideal bir seçim olduğunu bir güçlü P2P motor kombinasyonu ve hafif bir kullanıcı arayüzü.


WinMx* New Version
Search and download music, movies, and other media files on P2P networks. WinMX Pro is a next generation file-sharing program that has been optimized to efficiently download music, movies, and other media files. The combination of a powerful P2P engine and a lightweight user interface without unnecessary, resource-wasting features makes WinMX Pro the ideal choice for anyone looking for an effective but easy to use file-sharing program.İNDİR
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.