Wireless şifre kırıcı Kaçırmayın

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
wkey.gif

Bulunduğunuz yerdeki wireless bağlantısının özelliklerini ve şifresini öğrenmeniz için harika bir program…

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
arkadaşlar denemeden yorum yapmayın ben bu program sayesimde komşumuzun bağlantısına dalıyorum emeğe saygıı

sefaolcer

Üye
13 Ara 2007
82
0
ben denedim arkadaşım zaten bişey ddemedik ki.wep şifrelerini kırmak için sadece onu söyledik

sefaolcer

Üye
13 Ara 2007
82
0
eğer şifren wpa ise senin dediğin gibi bir sürü harf rakam çıkıyo.ben wep şifresi koydum onu gösterdi hemen ama başka ağlarınkini göstermedi şu ana kadar bende uğraşıyorum hala.ama şifrenin wep olması lazım unutma

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
eğer şifren wpa ise senin dediğin gibi bir sürü harf rakam çıkıyo.ben wep şifresi koydum onu gösterdi hemen ama başka ağlarınkini göstermedi şu ana kadar bende uğraşıyorum hala.ama şifrenin wep olması lazım unutma

evet dediği doğru arkadaşımınn wep olması lazım diğer şifrelemeleri birsürü harf ve rakam ile gösteriyo yani bulamıyorr

sefaolcer

Üye
13 Ara 2007
82
0
kablosuz ağları görüntülerken ağların yanında parantez içinde wpa yazar.eğer yazmıyorsa weptir.bunumu sormak istedin yoksa benmi yanlış anladım

sefaolcer

Üye
13 Ara 2007
82
0
wpa kırmak uzun süren bi işlem olur bu kadar kolay olmaz ama ne olursa olsun heyecanla bekliyorum.bu wireless kırma olayı beni nedense çok eğlendiriyor.komşuların şifresini kırıp bi kağıda yazıp kapılarına bırakmayı düşünüyorum:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.