WordPress 2.8 Beta 1 yayınlandı

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
123temaplate24.jpg


Wordpress 2.7′nin ardından uzun bir süredir sessizlik içerisinde olan wordpress geliştiricileri Wordpress 2.8 Beta 1′i duyurdu ve yayınladı.

Wordpress 2.8 ile gelen yenilikler arasında, yönetim panelinden tema yönetimi, tema kurulumu, codepress kullanılarak kodların renklendirilmesi ve satır numaralarının eklenmesi gibi özellikler göze çarpıyor.

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.