www.yonlendir.com'dan Yapılmış Siteleri Hack:

www

Yeni üye
18 Tem 2006
21
2
Merhaba arkadaşlar; ben bir şey gozlemledim mynet te , geocitiesde veya bunun gibi ucretsiz web hizmeti veren yerlerde yapılan web siteleri yonlendir.com dan alınan alan adıyla yayınlanıyor ( örnk: www.program.arsivi.com ) eger bu alan adlarının hangi uye tarafından alındıgını bulabilirsek. Bu uyenin mail adresine yonlendir.com fake ı yollayabiliriz yolladıgımız mailde adresimizi guncellememiz gerektigini yazarız ve bir link koyarız kurban o linke tıkladıgında bizim mysite de yayınladıgımız yonlendir fake si olur sonra kurban şifresini ve uye adını yazar devam der o sırada ikinci fake açılır ikinci fake de şifrenin yalnış oldugu soylenir, bu kurbanın fake kontrolune karşı sadece bi yanıltmadır. ikinci girişinde şifresi kabul edilir. şifre bizim mailimize gelir ve ucuncu fake açılır bu ucuncu fake de ise Kurbana bilgilerin guncellendigi gosterilir. Boylece kurban olandan bitendenhiç bir şey anlamaz. Biz de mail adresimize gelen fake deki şifreyi alırız ve yonlendir.com a gireriz kurbanın şifresiyle uye girişi yaparız sonra yonlendirilen adresi değiştiririz ve mynette yayınladıgımız kendi index.htm mize yonlendiririz.

İşte size web hack ben fake den anlamadıgım için bunun fake sini yapamıyorum eger anlayan bi arkadaş varsa kodları yazsın hep beraber kullanalım bu yontemin kimsenin aklına gelecegini sanmıyorum.

kişiye yolladıgımız fake mailin inandırıcı olması için tabiiki http://www.siirkolik.com/tavsiye/default.asp?id=5525[/URL] adresine girerek bu adresteki
gonderen mail: [EMAIL="[email protected] [URL="https://tik.lat/pgWgp"] WWW.YONLENDIR.COM[/URL]
Konu: [URL="https://tik.lat/5HNCz"] www.kurbansite.krubansite.com[/URL]
Mesaj : Sayın krubanınuyeadı, [URL="https://tik.lat/G9Svw"] www.Yonlendir.com[/URL] daki uyeliginizin guncellenmesi gerekmekte uyeliginizi guncellemek için Lütfen buraya tıklayınız (buraya tıklayınız yazan yere mynetteki fake mailinizin adresi kopru atılmalıdır.)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.