Xiaomi kamera sorunu

denizkalma

Katılımcı Üye
14 Ocak 2021
976
264
Note 8 pro kullanıyorum ve bir sorun yaşıyorum çözemedim ne yapsam da. Önceden bu sorun olmuyordu bu arada format attıktan sonra telefonu güncelledim bi sorun yoktu bir gün baktığımda ise çalışmaz hale geldi, telefonun normal kamera programı açılıyor ve fotoğraf çekiliyor ancak onun dışındaki tüm programlarda çalışmıyor örnek veriyorum whatsappın kamerasına girdiğim zaman gri şekilde yanı devre dışı gözüküyor. Kamera izinlerinde sorun yok izin verilmiş anlamadım sorunun neyden kaynaklandığını . Sorunu bilen varsa yardımcı olabilir mi

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
Note 8 pro kullanıyorum ve bir sorun yaşıyorum çözemedim ne yapsam da. Önceden bu sorun olmuyordu bu arada format attıktan sonra telefonu güncelledim bi sorun yoktu bir gün baktığımda ise çalışmaz hale geldi, telefonun normal kamera programı açılıyor ve fotoğraf çekiliyor ancak onun dışındaki tüm programlarda çalışmıyor örnek veriyorum whatsappın kamerasına girdiğim zaman gri şekilde yanı devre dışı gözüküyor. Kamera izinlerinde sorun yok izin verilmiş anlamadım sorunun neyden kaynaklandığını . Sorunu bilen varsa yardımcı olabilir mi
Kullandığınız Andıroid Sürümü Nedir ?

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83
Sorun buyuk ihtimal sudur
Kamera gizleme vb programlar var kamerayi devre disi birakarak gizlio programiniz varsa ordan kapayabilirsiniz yada
Play storeden cameraguardi kurup acip kapayin ayari

denizkalma

Katılımcı Üye
14 Ocak 2021
976
264
Kamera gizleme vb programlar var kamerayi devre disi birakarak gizlio programiniz varsa ordan kapayabilirsiniz yada
O tür program vardı hepsini sildim çözmedi

Programdan olacağını da sanmıyorum cunku programdan olsaydı normal kamera programı da açılmazdı ancak o açılıyor

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
561
83

Hata burdan kaynakli dediniz anlatima gore uygulamalarin birtanesini yukleyip off da birakmaniz lazim
Bu uygulamalar direk ayari degistiriyor onun icin silsenizde ayar kaliyor

Devre disi yazdigi yaziyor aralarindaki surecde programda oynama olmusdur
Eyer oyle bisey olmamissa kamerada fiziksel bir bozukluk olabilir kameraya baglantisizlik vs ama devre disi yaziyor iddaya gore devre disida dedim yontemle yada arkadas internette nasil acilcagni oyrenmeli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.