xp bizleri izliyor (çok önemli)

kmetin

Uzman üye
10 Tem 2007
1,724
0
istanbul
Saolasın Zoraki....! Ben geçen hafta arkadaşın escort bilgisayarla almış olduğu windows home edition sp2 yi kurdum..Tabiki bunun windows etkinleştirmesini de ona verdikleri key ile yaptım..
Dün akşam aynı windows u o arkadaşa tekrar kurdum fakat aynı key internet üzerinden windows etkinleştirmedi tabi çünkü geçen hafta ben kurmuştum zaten..
şimdi dün kurduğum windows u arkadaş 30 gün mü kullana bilecek..
veya benim başım internet üzerinden derde girermi ben bu windows etkinleştirmesini iptal ede bilirmiyim
Yardımcı olursan sevnirim
kardeş bunu silebilirsin daha önce de sitede yayınlamıştık gene böyle sorun la ilgili olarak gene veriyorum

işte link
https://tik.lat/pqxKi

güvenli modda dosyayı çalıştıracaksın kolay gelsin
 

balik_

Katılımcı Üye
12 Eyl 2007
357
2
sizleri casus yazılımların olmadığı, izlenmenin dinlenmenin olmadığı linux forumuna bekliyorum.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.