Xp Sistem Hızlandırma hakkında yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali28033

Yeni üye
28 Ocak 2012
29
0
Xp işletim sistemi kullanıyorum. 512 mb ram 128 mb ekran kartım var. Sistemimi hızlandırmak için önerisi olan varsa yardımcı olsun. Saygılar....

gizlicin

Katılımcı Üye
30 Kas 2011
516
0
Sivas-Çorum
***Arkadaşlar bir şey soracam yanlış anlamayında;dayıoğlumun pc de jet xp yi kurdujm pc yavaşladı kaldırdık jet xp yi kendine geldi...
***Jet xp yi ben windows 7 de kullanıyorum bana faydası oluyor;ama dayoğlumun pc de neden faydalı olmamış olabilir?.

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Speedxp programını tavsiye ederim..Fakat bu tarz programlar işlemciye aşırı yük bindirdiği için ısınmasına ve aşınmasına sebeb olur

mikelanj84

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,184
0
erzurum
Yüzbaşım iyi demişsin de zaten arkadaşın 512 mb ram ' i var ona da yüklenirse bırak hızlanmayı daha beter yavaşlar biraz mantık yürütelim. :)

:) dostum ben öyle dedim ama sen tut pc hızını ram değerlerini aşacak şekilde ayarla demedm :) 512 mb göre ayarla demek istedim ama yine de söylediğiniz iyi olmuş başka kişiler bakıp bilmeden ayar çekerler sonra bizim üzerimize atarlar .. :)

29 Ocak 2012
70
0
Eskişehir
1.256 ram ddr1 128 mb geforce 5200fx ekran kartı 2.80 800 mhz işlemci var intel siz ne önerirsiniz xp service pack 3 kullanıyorum randıman alabileceğim bir program varmı hızlandırmak için ;?

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
:) dostum ben öyle dedim ama sen tut pc hızını ram değerlerini aşacak şekilde ayarla demedm :) 512 mb göre ayarla demek istedim ama yine de söylediğiniz iyi olmuş başka kişiler bakıp bilmeden ayar çekerler sonra bizim üzerimize atarlar .. :)

Ben de o bakımdan dedim zaten sorumluluk sana kalır sonra Mazallah Yüzbaşım. :trl

Son düzenleme:

ArCaNy

Katılımcı Üye
22 Ocak 2012
315
0
Advanced system care ile Auslogic boostspeed programlarını kurup keylerini girdinmi süper pc yaparsın !
Uzun kullanımlık dersen sana önerim BoostSpeed masa ustu pc de her 2 program kurulu pc cok gzl çalışıyor kasılmada yok ! Pc öz. = 128 mx geforce / 768 ram ddr / intel pentium 4 , 2.00 / asus anakart ! 2002 model pc xD aldıgımda 256 ram idi :) uzun sure kullancaksan BoostSpeed tam sana göre Crack bul full sürüm kullan farkını görüceksin . kesinliklede otomatik bakım yapma elle yap bakımını temiz olsun işin !
Dizüstü bilgisayarımda kurulu boostspeed tam 1 sene oldu 1 kes bile format yemedi pc

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.