Xtreme Rat 3.1 Yardım!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeGenDaryKnight

Yeni üye
24 Eki 2011
4
0
SLM Arkadaşlar Xtreme Rat 3.1 Hakkında Bir soru sorucaktım Cliente açıyorum server kuruyorum tıklıyorum kendime bağlanıyorum clientde kendime sağ tıklıyorum seçeneklere tıklamıyor donup kalıyor masaüstü gidior resim atıyorum bakın.

Lütfen bi Öneri Yada Yardımda bulunun


Bakın Sağ tıkladım seçeneklere tıklanmıyor donup kalıyor masaüstü simgeler gidiyor.Ve Bu Olay Seçeneklere Tıklanmadığı için Kaynaklanıyor.
Uploaded with ImageShack.us
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.