Yahoo! Messenger Vista

crematory

Uzman üye
12 Ara 2007
1,217
28
<? echo “Err
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
ma_mesg_1.gif

Yahoo!'nun sadece Microsoft Windows Vista için kullanıma açtığı Yahoo! Messenger sürümü. Yalnızca Vista işletim sisteminde çalışmaktadır. Ve Vista ile tam olarak uyumludur. Bir çok Vista özelliğine uygun dizaynı sayesinde oldukça kolay kullanım imkanları sunar. Görüntü arabirimi de Vista ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yahoo! Messenger Vista uyumu ile Windows Live Messenger'dan daha üstün olduğunu kanıtlamaya çalışıyor.
Sadece Yahoo! IM adresleri ile değil tüm diğer IM adresleri ile de bu program ile konuşma imkanına sahipsiniz. ( gmail, hotmail, windowslive, aol... )

Yahoo! Messenger'ınızdaki bir kişiyi Vista'nızın sağ tarafında bulunan sidebar bölümüne taşıyabilirsiniz. Bu sayede ona en kısa yoldan ulaşabilme imkanına sahip olursunuz.
Ayrıca listeleme modunda da büyük bir değişim var. Tek bir mouse hareketi ile Yahoo! Messenger'ınızdaki kişilerin listeleme şeklini normal düz yazı halinden resimli büyük listelemeye çevirebilirsiniz.
Konuşma pencerelerini de biraraya toplama modu sayesinde artık birden fazla konuşma pencereniz açık olduğunda artık sadece tek bir pencere üstünden tüm konuşmalarınızı yapabilirsiniz.
Daha bir çok özelliği içerisinde barındıran Yahoo! Messenger, tam anlamı ile Vista için tasarlanmış bir hazır mesajlaşma programı.
Vista işletim sistemi kullanan kullanıcıların denemeleri gereken Yahoo! kalitesine sahip mükemmel bir chat programı...

Alıntıdır...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Download
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.