Yahudi Katliamı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mert_R6V2

Üye
4 Kas 2008
142
0
Hitlerin bir sözu vardır : Gün gelecek ve sızler benım yahudılerı komple öldürmedıgım için bana kufredeceksınız :D Hitler senın varya .......:D
 

Dark Heir

Katılımcı Üye
19 Kas 2007
597
14
C:\WINDOWS\system31
insanlar boyle konularda duygularıyla hareket edebiliyor ancak boyle durumlarda soykırım ve nesili yok etmek gereklidir suçsuz bile olsa siviller düşmana saldıracak en azından kin besleyecek nesiller yetiştirir..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.