Yanlışlıkla Silinen dosyaları adım adım (resimli) kurtarmak

• Konbuyu başlatan Arsenik-tht
  • Başlangıç tarihi
A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
Bu başlıkta silinen dosyalarınızı birkaç basit adımda geri getirmeyi resimlerle göstermeye çalışıcam.Öncelikle şunu söylemek istiyorum, veri kurtarmak garantili bir iş değildir.Daha önce sildiğiniz bir dosyayı göremiyebilir yada geri getirdiğinizde çalıştıramayabilirsiniz! Sonuç olarak kurtarma işlemi birazda sizin şansınızla alakalıdır. Tarama sırasında birçok dosya bulursunuz ama asıl geri getirmek istediğiniz dosyayı bulamayabilirsiniz.Önce kullanacağımız programı download edip bilgisayarımıza yükleyelim..

rmf_new_web_small_86x110.jpg

Recover My Files™ 3.84.3300 Full (4.12 MB)

http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe

Rar Şifresi: www.2baksa.net

BURDAKİDE PROGRAMI KURDUKTAN SONRAKİ İLACI

Programı indirin, kurun ve lisanslayın! Sonra veri kaybına uğramış diski bilgisayarınıza 2.disk olarak takın ve programı çalıştırın. (Disk üzerindeki partition'ların görünüp görünmemesi önemli değil, program mutlaka görecektir)

1.Adım, Burada seçenekler karşınıza gelecek.Eğer format yemiş bir diskten veri kurtarmak istiyorsak HIZLI yada TAM FORMAT TARAMA seçeneklerinden birini seçiyoruz.Tabii ki her zaman tam tarama modu size +daha fazla dosya olarak geri döner.Ama format yememiş bir diskten veri kurtarmak istiyorsak yani silinmiş bir diskten (yada sildiğimiz tek bir dosya olabilir) o zaman HIZLI yada TAM DOSYA TARAMA seçiyoruz.yukarıda söylediğim +daha fazla dosya olayı bunun içinde geçerli!

rmf_screenshot1_small.jpg

2.Adım, Burada programın bulduğu aygıtları göreceksiniz, bağladığınız diskin harfini işaretleyin.Partitionlar uçmuş olsa bile aygıt mutlaka görünür.

rmf_screenshot_small.jpg

3.Adım, Hangi uzantıya sahip dosyalarınız vardı bunları seçin.Mesela Excel dosyalarınız varsa xls uzantısını seçersiniz.Zaten orada hangi uzantının hangi programa ait olduğu yazıyor.İsterseniz tümünüde seçebilirsiniz bu size kalmış.

rmf_screenshot2_small.jpg

4.Adım, Programın aygıtı taramasını bekleyin.Duruma göre biraz uzun sürebilir ama olsun sonuçta dosyalarınızı kurtaracaksınız dimi?

rmf_screenshot3_small.jpg

Son Adım, Program bulduğu dosyaları size sıralar ve bunların ne durumda olduğunu söyler.Kurtarmak istediğiniz dosyaları işaretleyip yukardaki Recover sekmesinden bunların nereye kurtarılmasını istediğinizi seçersiniz.Programın bir güzel yanıda eğer bir cd yazıcınız varsa kurtardığı verileri direkt olarak cd'ye basması.

rmf_screenshot4_small.jpg

dejavulevent

Yeni üye
8 Ocak 2006
1
0
baba ben bu crack dosyasını indirdim fakatben bunu nasıl kuracam .. ''cannot load DLL RMF_PDF.dll'' diye bir hata veriyo..acil yardım

10 Şub 2006
53
0
güzel bir paylaşım...Yalnız bende önceden bunun gibi program kullandım eskiden pc'ye bulaşmış virüsleri tekrar getiriyordu inşallah bu öyle değildir...

A

Arsenik-tht

Ziyaretçi
dostum zipten çaıkan crack ın içinde birde dll dosyası var onuda kurulduğu klasörün içine atıyorsun çalışıyor o zaman. gizli dosyaları görme seçeneğini aktif edersen dll dosyasınıda görebilirsin.

9999

Yeni üye
12 Tem 2006
1
0
malasef resimli anlatımızında resimler görünmemektedir sayın editör

serkantes34

Yeni üye
17 Mar 2007
2
0
arkadaşlar ben yeni üye oldum.İlaç linki yok bide resimler.yeniden düzenliyebilirmisiniz acaba.Yardımcı olurmusunuz?

Tek54

Yeni üye
4 Eki 2006
42
0
Eyvallah Kardes Cok Teseekur Ederim Benim Isime Gercekten Cokyariyan Bir Programdi Senin Sayende Silinen Dosyalami Kurtara Bilecem Terrar Tesekkur Ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.